pátek 16. prosince 2011

Svátky Slovanů na konci roku.Nyní bych Vás rád seznámil, jak slavili konec roku a začátek naši předkové Slované, dle zachovaných zápisů ze starých Slovanských Véd. Tento svátek přináležel vždy k datu 10. - 11. ledna a byl  to svátek „Zimní den Perúna“.

Dle těchto staroslovanských spisů, které byly záměrně skryty a jsou staré jak civilizace sama, se praví, jak bůh Perůn  osvobodil všechny lidské tvory, jež tady byli nasazeni, aby pečovali o planetu Zemi, z paralelního Negativního světa, jež tam byli odvlečeni násilím a nebo lstí. Tímto vojenským zásahem  bylo umožněno lidem vrátit se ke svým rodinám. Když všichni Slované přešli z paralelního Negativního světa, bůh Perůn  uzavřel otevřenou bránu (Hvězdnou bránu), jež spojovala tyto dva rozdílné světy. Protože však Hvězdná brána musela být nějakou dobu otevřena, aby se mohli vrátit všichni zajatci, tak tím stejným otevřeným prostorem rovněž v panice a strachu před Perůnem a jeho armádou utíkali i vojáci Tvarů – geneticky vyklonované bytosti Temných sil. Nepřipomíná Vám to něco?

Návrat osvobozených lidí přijímaly rodiny s radostí, ale u domů se začali objevovat i vojáci Temných sil a vyhladovělí žebrali o potravu. Slované si nechtěli kazit radost a tak jim poskytli jídlo, ale přes práh domu je nikdy nevpustili.
Od těchto dob se oslavuje Svátek Přeměn, dnes záměrně přejmenovaný na Koledu. Takže podle našich starých Slovanských zvyků je to svátek Přeměn. Od těch dob se slaví formou různých kostýmů, které připomínají různé vyklonované Temné bytosti a chodí po domech. Poskytují jim koláče a jiné dary, když tyto obdrží, odejdou od domu, i když temní mají velmi rádi sladké, nenávidí radost a štěstí. Po svátku Přeměn ( Merany – staroslovansky), Slované vzpomínali  na ty, co se již nevrátili z paralelního Negativního světa. Ve Védách se píše, že pak bůh Perůn chodil po Zemi ještě devět dní ( Slované měli týden o 9. dnech) a likvidoval zbytky temných vojáků, tak se píše ve Slovanských Védách - ale asi všechny nepochytal, dle dnešního dění ve světě.
Od těch dob začali Slované slavit „Zimní den Perůna“, jako vítězství nad zlem, než to změnila a záměrně zakryla tkzv. Západní civilizace. Doufám, že Vám to trochu osvětlilo aspoň malou částečku pravdy, jež je obalena záměrnými velkými lži a ve světle pokřiveného zrcadla. 
Jen ještě doplním jednou větou z www.vedy.sk a mělo by se zamyslet nad tím mnoho lidí a vyjasní se jim :    
Bohovia vidia skrz úmysly  „čarodejníkov“, vidia ako berú peniaze za duchovnú pomoc od účastníkov, čo by ani na um neprišlo skutočným Žrecom, ktorí by sa sami na základe vrodených mravných vlastností takto ani sami nenazvali.
Takže otázkou dneška je: buď obnovíme mravnú čistotu nášho žrecovstva, alebo zahynieme. Žreci sú ľudia, ktorí nesú a dávajú duchovnú pomoc členom Rodov, sú to Majáky v rozbúrenom mori, sú príkladom pre iných.

2 komentáře:

 1. Prosím každého o přečtení článku v odkazu a alespoň chvilkové zamyšlení se nad ním.
  http://www.vedy.sk/sk/hladanie_pravdy.php#miesta_sily_temnych

  OdpovědětVymazat
 2. V současnosti mám vážnou obavu o mladou generaci. Po ukončení střední školy nadpoloviční většina ve studiích nepokračuje práci nemá a tak vede zahálčivý život, který jim financují rodiče. Celé dny se poflakuje, smyslem života je nahúliť se. Bez příjmů takový jedinec se nikdy neosamostatní, tedy nezaloží si vlastní rodinu a nebude mít kde bydlet, nebudu mít své potomky. Je to ztracená generace.
  Vysokoškoláci mají o jednu úroveň více možností. Ale v mnoha případech dělají práci, pokud ji získají, neadekvátní svému vzdělání.
  Takoví co chtějí, a vidí že to doma nejde, jdou pryč z vlasti. Obyčejně se znechuceni tím, co se doma děje, kdysi prosperující zem, vlast šikovných zlatých českých rukou je rozkradena a zadlužená. Úcta k domovině zůstává na seniorské generaci. Naše mládí nevidí svou budoucnost doma. Klasická výchova, úcta k vlasti, k domovině ztrácí na hodnotě. Naší mladé generaci to je jedno. Převládá mamonem a moc. Jsem mnohem neklidnejší jako v době "hlubokého socialismu". Něco není v pořádku. Takhle to dál nejde. Už si nedokážeme udržet ani úroveň než byla před 20 lety. Klesáme. Bůh nás ochraňuj!

  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.