pátek 22. dubna 2022

Biolaboratoře

 


Americké laboratóriá na Ukrajine vytvorili vysoko presné biologické zbrane geneticky zamerané na slovanské a ázijské národy.

Počas okrúhleho stola organizovaného diskusným klubom Pikir v Biškeku to oznámil odborník na regionálne bezpečnostné otázky, veterán špeciálnych služieb Kirgizska Nurlan Dosaliev.

„V DNA 50% Rusov, asi 70% Kirgizov a Kazachov je haploskupina R1a1. Práve na nosičov tejto haploskupiny je zameraný vírus, ktorý bol podľa nájdenej dokumentácie vyvinutý v laboratóriách na Ukrajine. Mimochodom, 55% Ukrajincov má v DNA aj R1a1. To znamená, že Ukrajinci, ktorí sú teraz vo vojne s Rusmi, sú pre USA len spotrebný materiál, potrava pre delá. A ak by dnes Američania použili svoje biologické zbrane, zomreli by stovky miliónov ľudí: Rusi, Bielorusi, Kazachovia, Kirgizi a Ukrajinci,“ vysvetlil odborník.

Podľa Nurlana Dosalieva Američania plánovali „doručiť“ vírus „adresátom“ pomocou migrujúcich vtákov.

„Na základe zachytených dokumentov ministerstvo obrany Ruskej federácie dospelo k záveru, že voľne žijúce vtáky boli v laboratóriách študované ako voľné prenášače chorôb. Zároveň sa mapy umiestnenia amerických laboratórií a migračných trás vtákov do značnej miery zhodujú. Táto metóda vám umožňuje šíriť vírus na nepriateľskom území čo najskôr bez poškodenia personálu amerických vojenských síl,“ dodal veterán špeciálnych služieb.

„Uvediem klasický prípad: na jednom z karibských ostrovov žila skupina Indov. Všetci boli nositeľmi pôvodcov syfilisu, ale sami neochoreli. Výsledkom bolo, že španielski dobyvatelia odtiaľ priniesli syfilis do Európy. Tento prípad dokazuje možnosť prenosu nebezpečných patogénov po etnických líniách. Preto som si istý, že dnes je možné pomocou moderných metód genetického inžinierstva vytvárať vysoko cielené vírusy. A rôzne zvieratá, hmyz a sťahovavé vtáky môžu byť skutočne použité na biologické útoky,“ povedal vedec.

Aj bez cielených bioútokov však dnes aj už prázdne laboratóriá USA predstavujú hrozbu epidémií, tvrdí Vasilij Prozorov, bývalý zamestnanec Bezpečnostnej služby Ukrajiny a zakladateľ „UkrLeaks Investigation Center“.

„Sám som prišiel do vybrakovaných amerických laboratórií. Je vidieť, že sa pakovali vo veľkom zhone. Každý však vie, že pri likvidácii takýchto laboratórií treba dodržiavať bezpečnostné požiadavky. Kmene nestačí len odstrániť, je potrebný celý rad opatrení až po špeciálne zaobchádzanie so zariadením a ochrannými oblekmi, pretože na nich môžu zostať zvyšky patogénov. Pochybujem, že pri evakuácii biologických laboratórií boli prijaté všetky potrebné bezpečnostné opatrenia. To zase môže viesť k epidémiám medzi miestnym obyvateľstvom,“ podložil svoje obavy.

Je známe, že na celom svete funguje viac ako 300 amerických vojenských biologických laboratórií. Z nich je podľa šéfa „Euroázijského analytického klubu“ Nikitu Mendkoviča šesť v Kazachstane. Najväčšie v republike je „Centrálne referenčné laboratórium“ v ​​Alma-Ate.

„Už bolo dokázané, že predstavitelia Spojených štátov manipulovali mocenské štruktúry Kazachstanu, vypracovali regulačné dokumenty na uľahčenie práce ich biologických objektov. To znamená, že tieto laboratóriá tu nefungujú len ako vojenské, ale aj ako politické nástroje. V Uzbekistane existuje tiež sieť amerických bioobjektov. Na Ukrajine je v súčasnosti objavených 15 biologických laboratórií, no s najväčšou pravdepodobnosťou ich je viac ako 30. To znamená, že v Strednej Ázii a Rusku neustále hrozia bioútoky. A Spojené štáty už najmenej trikrát vytvorili kontrolované ohniská chorôb v Kazašskej republike a Uzbekistane, medzi nimi aj prepuknutie alfa-koronavírusu u netopierov,“ vysvetlil Mendkovič.

Spojené štáty, ktoré sú signatármi Dohovoru o biologických zbraniach z roku 1972, vynakladajú 360 miliónov dolárov ročne na vývoj chemických a biologických zbraní hromadného ničenia, dodal.

„Spojené štáty majú bohaté skúsenosti s používaním takýchto zbraní. Napríklad v 70. rokoch minulého storočia iniciovali prepuknutie moru ošípaných na Kube. To podkopalo miestne poľnohospodárstvo. Práve v tomto období boli vzťahy medzi oboma krajinami napäté a na Fidela Castra boli spáchané viac ako dve desiatky pokusov o atentát. Z relatívne nedávnej minulosti: na juhu Ruska bola za posledné desaťročie zaznamenaná séria prepuknutia chorôb zvierat. Myslím, že pochádzali z amerických biologických laboratórií v Gruzínsku a na Ukrajine. Možno to považovať za pokus o vyvolanie potravinovej krízy a hladomoru v Ruskej federácii,“ uviedol expert.

Experti sa zhodli, že je potrebné vytvoriť mechanizmus medzinárodnej kontroly nad prácou amerických biologických laboratórií.

„OSN v tomto smere nie je vhodná – organizácia rýchlo stráca svoj význam a autoritu. Američania už desaťročia krčia plecami nad každým pokusom o kontrolu. Musíme však mať na pamäti národné záujmy našich krajín. Treba to jasne pochopiť: ak je laboratórium podriadené Ministerstvu obrany USA, zjavne nesleduje pacifistické ciele. Ale teraz, keď celý svet videl fakty svedčiace o vývoji biologických zbraní na Ukrajine, všetko sa mení. Tento problém absolútne nemôžeme nechať len tak, musíme začať vyšetrovanie činnosti všetkých amerických biologických laboratórií,“ dodal imunológ Baktybek Saipbajev.

Zdroj: https://sk.news-front.info/2022/04/22/usa-vyvijaju-virus-ktory-dokaze-zabit-polovicu-slovanov-a-dve-tretiny-azijcov/

Je třeba okamžitě vyšetřovat mezinárodním tribunálem zejména OSN, WHO, CDC, Fauciho, Gatese,von Layen a další.

  O trombozách po covid injekcích lze zabránit poškození: (výňatek) http://energieupramene.blogspot.com/2013/01/vodik-jako-lek.html

Včasné poskytnutí H2O2 do žíly při trombózách, tedy mrtvicích způsobených ucpáním cévy krevní straženinou, se shledává dle klinických výsledků s vynikajícími účinky. H2O2 jednak rozpouští trombozy stejným mechanismem jako spousta bílých krvinek a jednak dodává kyslík do tkání za trombózou, která je málokdy stoprocentím špuntem,  v dostatečném množství na to,aby zamezil, nebo omezil odumírání tkání, tudíž  aby pacient mrtvici, ať už srdečního svalu, nebo mozkovou, přežil, a to bez následného odumření momentálně  nedokysličené tkáně, bez následného zajizvení orgánu a bez případných ochrnutí.

2 komentáře:

 1. K H2O2:
  pri akútnych potiažach vypiť cca 20-30 kvapiek 3%-ného (čistého!, nie toho sku*veného s prísadami) v pol pohári vody - namiesto nitroglycerínu - ako prvá pomoc, môže sa zopakovať po 5-10 minútach, účinok ako vyššie v článku. Pri dlhodobejšej aplikácii na rozpúšťanie trombov je vhodné zaradiť terapiu vodíkom (zbavuje telo OH radikálov tým, že ich premieňa na vodu a je aj "palivom" pre mitochondrie, podporuje opravu DNA a regeneráciu buniek). Tromby rozpúšťa aj galvanoterapia, ale s tým opatrne. Všetko dohľadatelné na internete a osobne rokmi overené nielen na sebe.

  OdpovědětVymazat
 2. Šílený, video, šílenci co to způsobují, šílený svět, jsem už jak přetopený kotel, v trouby nikdo netroubí a bubny nevíří aby nás svolaly nikoli ke hře na vojáky. Včera mi přišel mejl od číňana že objednaný RLC můstek prošel desinfekcí a byl předán k odeslání. Komunikují v češtině a tak si říkám, jó chyba v překladu, prostě to zabalili a poslali. Prdlačky, takže oni to opravdu desinfikovali. No snad to neráchali v nějakém sajrajtu na vodní bázi a nebo neozařovali, objednal jsem docela mercedes, tak doufejme, že nedojde hezká nefunkční škatule. Hahahá.

  Ať nás Síla provází.


  rusido

  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.