úterý 29. října 2013

Těsně vedle 
S nejhlubším soucitem...ačkoli jste opravdu měli dávat pozor.28.10.2013 došlo na Slunci k  větší erupci a výron minul Zemi těsně. Na přiloženém videu je zobrazena i poloha Země. Třeba příště bude trefa a Slunce vyzkouší tuto civilizaci. Unikátní záběry a ticho po pěšině.

Jinak v noci na sobotu 26.10.2013 došlo k výbuchu na Sicílii sopky Etna. Vzpomínám si na předpověď Caycyho, že po výbuchu Etny do dvou měsíců přiletí k Zemi "vlasatice" a události naberou na razanci. Uvidíme, nebo už vidíme? Myslím, že další rozebírání jsou již jen zbytečné lidské myšlenkové výplody o ničem.?

25.10.2013 rovněž došlo k výbuchu vulkánu Županovskij na Kamčatce, který již 56 roků byl v klidu.

26.10.2013 na ostrově Sumatra došlo k výbuchu sopky Sinabung.

O Yellowstone (supervulkán) na severu rezervace USA  ani nebudu mluvit, protože vše skryly, aby nedocházelo k panice.Zajímavé úkazy za říjen 2013. Následující video zachycuje jen některé z extrémních meteorologických jevů, "změn Země, jakož i jiné podivné jevy.
 Odkazy na starší články: http://energieupramene.blogspot.cz/2012/08/slunce-planeta-x-proroctvi.html
http://energieupramene.blogspot.cz/2012/02/antizeme.html
http://energieupramene.blogspot.cz/2011/11/slunecni-portal-aktivni-ii.html
http://energieupramene.blogspot.cz/2012/03/divne-zabery-okolo-slunce.html
http://energieupramene.blogspot.cz/2011/10/slunecni-portal-aktivni_21.html8 komentářů:

 1. A že jsem si nevšimla,že by se v předpovědi počasí nějak zvlášť tomu věnovali,že Sluníčko tak řádí a co chudáci kardiaci,když nic neví?A taky ve mně hlodá FURT z nenadání červíček pochybností,jestli si mám koupit nový zimní boty,hihi(a nedostatkem financí to není,nene).A nedávno jsem "náhodou" zkoukla sranda filmeček,ani nevím proč, páč těmto žánrům se zásadně vyhýbám, Proroctví.No a asi se něco děje,náš pes začal jíst zrní a to ne prosím z hladu,prtože ho krmím superprémiovým krmivem z masa,tak.Doufám,že ta kometa poletí hodně blízko,abych si jí pěkně prohlídla,nojo.

  OdpovědětVymazat
 2. Všetko ide ako má ísť, tí čo sú pripravený vedome sa nemusia báť a tí nevedomí budú prekvapený. Všimli ste si aj vy ostatný ten svetlí pohybujúci sa objekt vľavo pod zemou?

  OdpovědětVymazat
 3. Toto video se mně moc líbí,je sice z lońska,ale řekla bych,že naše Země už to moc potřebuje.
  http://www.youtube.com/watch?v=eIUhfwdpJ40

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý video a hlavně ti, co si to tady vytvořili, ať si v tom hnusu rochní dál, tak jak napsal Vojtěch: Všetko ide ako má isť.

   Vymazat
  2. Vdaka za odkaz Terezka...pekne. Pravda tu je a vzdy bola,len ju je treba vediet najst.

   Vymazat
 4. Můžeš prosím napsat i něco o Yellowstonu? Pokud se ti to nechce dávat sem, tak klidně na mail.

  Jinak ty sopky ... že by se Země očišťovala? A jsem rád, že kometa už je tady. Nevím, jestli to tak má víc lidí, ale poslední dobou už fakt tu pokličku, kterou je připlácnutý lidstvo, nemůžu vystát.
  Díky, že nás udržuješ v obraze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to Kment
   Myslím, že více lidí se již cítí jak v papináču, o Yellowstonu něco určitě decentně napíši, abych nedostal do varu nochsledy papináče před explozí a jinak děkuji za pochvalu, aspoň mám jistotu, že více lidí umí číst mezi řádky a dovede si dát některá fakta dohromady.

   Vymazat
 5. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vt0AX8L8qgA

  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.