sobota 11. května 2013

Chemoterapie a rakovina


Šokujúce odhalenie štúdie: Chemoterapia rakovinu len podporuje

 

 

Počas toho ako jedna skupina výskumníkov sledovala prečo sú nádorové bunky také odolné, dospeli k oveľa dôležitejšiemu zisteniu. Počas výskumov skupina objavila, že kým chemoterapia vo veľkej miere poškodzuje zdravé bunky, zároveň ich stimuluje na to, aby produkovali takú bielkovinu, ktorá predstavuje v podstate pohonnú hmotu pre rast nádorových buniek. Okrem toho sa nádor stáva ešte odolnejším voči ďalšej liečbe.

V časopise Nature Medicine informovali výskumníci o tom, že výsledky výskumu sú pre nich „úplne načakané“. Sledovaním účinkov chemoterapie boli dokázané výrazné poškodenia DNA u mužov postihnutých rakovinou prostaty. Je to poriadna facka pre väčšinu takých lekárskych organizácií, podľa ktorých je chemoterapia jedinou možnosťou na to, aby pacienti postihnutí rakovinou dokázali žiť niekoľko rokov.

Terapia liekmi zabíja pacientov

Táto správa je podložená aj viacerými skoršími výskumami, podľa ktorých chemoterapia a s ňou spojené drahé lieky sú nevhodné na liečbu rakoviny, ba čo viac dokážu danú situáciu ešte viac zhoršiť. O liekoch používaných na liečbu rakoviny bolo zistené, že spôsobujú tvorbu metastáza po ich užívaní sa masívne zvyšuje aj veľkosť nádorov. Výsledkom toho „terapia“ pacientov zabíja oveľa rýchlejšie ako samotné ochorenie.
Bielkovina vznikajúca počas chemoterapie, tzv. WNT16B bielkovina zvyšuje prežitie nádorových buniek, a to je príčinou toho, prečo sa život pacienta končí ešte rýchlejšie.
Tak, ako to vysvetľuje spoluautor Peter Nelson, vedecký spolupracovník Výzkumného centra rakoviny Freda Hutchinsona v Seattli: " WNT16B vstupuje do interakcie s blízkymi nádorovými bunkami a stimuluje ich rast. Tým pádom sa stávajú ešte odolnejšie voči ďalšej terapii.“ Skupina následne po zhrnutí výsledkov vyhlásila: "Naše výsledky dokazujú, že odpovede poškodených zdravých buniek bezprostredne prispievajú ku zvýšenej kinetike rastu nádorových buniek."

Účinné sú prírodné látky

Pritom o niektorých halierovo lacných koreninách, akými sú kurkuma či zázvor, alebo o liečivých hubách používaných niekoľko tisícročí výskumníci nekompromisne dokázali, že účinne znižujú veľkosť nádorových buniek a ich rozširovanie v organizme. Porovnaním 11 štúdií bolo zistené, prírodné látky znížili veľkosť nádorov mozgu v priemere až o 81%.
Žiaľ ešte stále existujú „staré paradigmy“ a prírodným metódam liečby nie je ešte stále dostatočná pozornosť, taká, akú by si právom zaslúžili! Pravda je taká, že ak by každý užíval prírodné látky, rakovina by vôbec nemala šancu sa vyvinúť (tieto sú samozrejme vhodné aj na prevenciu), a farmaceutické firmy by prišli o obrovský profit.
08.05.2013    ZDROJ: SITA

Dodatek:
Přišel mně mail od jednoho čtenáře, rád rovněž uveřejním:
P.S.: ohladom clanku o chemoterapii. nedavno prepustili mojho znameho z nemocnice (75-80r.) s vaznou leukemiou, pricom mu lekari nedavali ziadnu nadej a uz nevyskusali ziadnu liecbu. pribuzni ho uz pochovali, kedze ho doniesli bezvladneho neschopneho vlastnej chodze. v poslednej nadeji vyskusali lan s tvarohom, ako alternativu k tzv. klasickej liecbe. po tyzdni pan sam chodil a soferoval. aj toto je odpoved na tento system a sisyfovsku medicinu.

1 komentář:

  1. Většina rakovin prostaty jsou adenokarcinomy, rakoviny, které se vyskytují v žlázových buňkách epiteliální tkáně prostaty. Rakoviny prostaty obvykle postupují pomalu a v počátečních stádiích nevyvolávají žádné příznaky. Nakonec se nádor může zvětšit stejně jako použití miny, prostaty, přitlačení na močovou trubici a způsobení bolestivé nebo časté močení a krve v moči. Takže jsem byl s touto rakovinou prostaty tak nepříjemný, pak jsem se rozhodl udělat online hledání toho, jak vyléčit rakovinu, protože jsem si hodně přečetl o bylinném léku, narazil jsem na mnoho svědectví o tom, jak doktor Itua vyléčí HIV / herpes, pak Rakovina byla uvedené pod komentářem. S odvahou jsem kontaktoval doktora Ituu a poslal mi jeho bylinné léky prostřednictvím kurýrní služby, pak mě požádali, abych si ho vyzvedl na své poště, což jsem rychle udělal. Kontaktoval jsem doktora Ituu, že jsem obdržel bylinné léky, takže mě poučil o tom, jak ho pít tři týdny, a tak doktor Itua bylinné medicíny vyléčí můj karcinom prostaty. Léčba trvá tři týdny a byl jsem úplně vyléčen. Dr. Itua je bůh poslaný a děkuji mu každý den mého života. Kontaktujte ho nyní na: E-mail: drituaherbalcenter@gmail.com/ Whatsapp: +2348149277967.
    Vypsal, že dokáže také vyléčit následující nemoci níže ... Mozkové amidy. Rakovina plic, rakovina mozku, rakovina jícnu, rakovina žlučníku, gestační trofoblastická choroba, rakovina hlavy a krku, Hodgkinův lymfom, střevní rakovina, rakovina ledvin, leukémie, rakovina jater, melanom, mezoteliom, mnohočetný myelom, neuroendokrinní nádory, Hodgkinův lymfom, rakovina ústní dutiny, Rakovina vaječníků, rakovina sinusů, sarkom měkkých tkání, rakovina páteře, rakovina žaludku, rakovina semenníků, rakovina krku, rakovina štítné žlázy, rakovina dělohy, rakovina vaginální, rakovina vulvární. Alzheimerova choroba, autismus, spalničky, tetanus, černý kašel, tuberkulóza, detská obrna a adrenokortikální karcinom. Alma, rakovina dělohy, rakovina prsu, alergická onemocnění. Rakovina ledvin, Love Spell, Glaukom., Katarakta, Makulární degenerace, Kardiovaskulární onemocnění, Plícní onemocnění.Zamčená prostata, Osteoporóza.Generalizovaná dermatitida, Alzheimerova nemoc, Mozkový nádor, Lupus, Rakovina endomertilu, cerebrovaskulární choroby
    Demence. Kolorektální karcinom, loterijní kouzlo, rakovina močového měchýře, rakovina kůže, rakovina vaječníků, rakovina pankreatu, HIV / AIDS, nádor na mozku, herpes, non-Hodgkinův lymfom, zánětlivé onemocnění střev, Copd, cukrovka, hepatitida

    OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.