pátek 10. ledna 2020

Zdravá voda 18 a 19 ledna každého rokuJelikož se opět blíží toto datum, raději jej zde znovu otiskuji, protože tyto vlastnosti jsou mnou ověřené. V dnešní době si myslím, že toto je to pravé pro dnešní dobu, kdy se vše dává do pohybu a aby jste i vy byly v rezonanci se Zemí i Vesmírem.

Nedávne vedecké štúdie ukázali, že optická hustota vody v dňoch 18. a 19. januára je vyššia ako voda z tých istých zdrojov v bežných dňoch. Liečivé vlastnosti vody v týchto dňoch niektorí vedci vysvetľujú zmenou magnetického poľa Zeme, ktoré sa v týchto dňoch mierne odchyľuje od normy a všetka kvapalina na planéte, bez výnimky, je magnetizovaná.

Ruský experimentálny fyzik, profesor Anton Belskij, v noci z 18. na 19. januára odobral vzorky vody z najbližšieho rybníka. Tieto vzorky vody v polyetylénových fľašiach stáli v jeho laboratóriu mnoho rokov. Voda v nich aj po rokoch zostala číra, bez zápachu a sedimentu. Na jednej z vedeckých konferencií povedal o tomto experimente známemu profesorovi z Ústavu jadrovej fyziky na Moskovskej štátnej univerzite, ktorý sa venoval štúdiu neutrónových tokov z vesmíru a zo Zeme.

Profesor skontroloval za posledné roky svoje experimentálne údaje. Čoskoro Anton Belskij dostal e-mailom veľmi zaujímavé informácie. Podľa jeho údajov boli v krátkom čase pred 19. januárom zaznamenané už niekoľko rokov za sebou, intenzívne výbuchy neutrónového toku, ktoré prekročili bežnú úroveň o 100 až 200 krát. Tento intenzívny tok kolísal, niekedy vrcholy intenzívnosti pripadli na 17. a 18. januára a niekedy presne na 19. januára.

Výskum, ktorý sa uskutočnil pred niekoľkými rokmi na Moskovskom inštitúte informačnej a vlnovej technológie ukázal, že frekvenčné spektrum žiarenia vody odobratej 18. a 19. januára je veľmi podobné elektromagnetickému žiareniu zdravých ľudských orgánov.

Nielen voda z prírodných prameňov nadobúda 18. a 19. januára pozitívne vlastnosti, ale aj obyčajná voda z vodovodu sa môže v týchto dňoch stať tiež bioaktívna a zachovať si svoje špeciálne vlastnosti nielen celý rok, ale oveľa dlhšie obdobie. Ukazuje sa, že všetka voda vrátane vody z vodovodu každý rok 18. a 19. januára opakovane mení svoju štruktúru v priebehu jedného a pol dňa.

Uskutočnené výskumy v rôznych inštitúciách, ktoré zaznamenali zmeny vody odobratej 18. a 19. januára zahŕňali merania biopoľa vody, acidobázickú rovnováhu, vodíkový potenciál, špecifickú elektrickú vodivosť, ako aj výsledok jej účinkov na človeka pri vnútornom a vonkajšom použití. Za týmto účelom sa od večera 18. januára v krátkych intervaloch odoberali vzorky vody prúdiacej z vodovodu a vykonali sa merania. Na kontrolu boli vzorky uskladnené na dlhé obdobie. O mnohých týchto výskumoch a ich výsledkoch sa môžete dočítať v predchádzajúcich článkoch v kategórií „voda“.
 „Najintenzívnejšie vlastnosti vody začínajú 18. januára približne medzi 15:30 do 21:30 a pokračujú 19. januára od 10:30 do 14:00,“ (čas na SK a v CZ) povedal vedúci laboratória biofyziky vody Vedeckého ústavu ekológie človeka a hygieny životného prostredia Stanislav Zenin.
P.S. Kdo navštěvuje tyto stránky, zjistí, že zde máte skoro vše pro svůj život a získáváte přehled. Nejnovější události samozřejmě taky aktualizuji, jinak stačí pořádně projít tyto stránky a máte jasněji.

6 komentářů:

 1. Ďakujem za pripomenutie. Asi by som na to zabudol. Vlani som to stihol.

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji kanystr nachystán.
  Zdraví Vás

  Denys

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dobře, chytrému napověz, .........., ať zdraví slouží!

   Vymazat
 3. Bylo napovezeno a dal se hledalo a naslo,dava se k posouzeni :-))).Jak mit prima vodu i mimo ony pouhy dva dny do roka: jejim "spinovanim"(roztacenim),presneji jde taky o energeicky obohaceni,si myslim,protoze u toho vyjadrujeme svoje prani,vode dekujeme a mame ji radi,coz ostatne neni zadna pretvarka,vdecime ji prece za zivot.

  https://www.youtube.com/watch?v=B_V5996E8QI , https://www.youtube.com/watch?v=OtbDQXF1nYU

  Pravda,informace se mirne rozchazeji co se tyce smeru ve kterym vodu spinujeme,ma to bejt jiznim smerem,ovsem tvrdi se i ze je to jedno,tak at si kazdej vyzkousi,osobne mam vyzkouseno a funguje to,drzim se puvodniho navodu do jizniho smeru.................proud

  OdpovědětVymazat
 4. Fajn tipy. :) Díky za ně. Nám doma pomáhá vodíková voda lazena. :) Je to docela fajn věc. Navíc když člověk čte, co je v běžné vodě za látky a hormony, tak se nepřestávám divit. Prostě hnus. Akorát se o tom moc nemluví, což vlastně vůbec nechápu. Spousta lidí by se nad tím měla zamyslet.

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Michale, jaké máš dlouhodobé zkušenosti s vodíkovou vodou? Uvažuji, že bych si koupil tento generátor vodíkové vody: https://www.vodikov.cz/lazena-hb-h05m/
  Ale rád bych slyšel nějaké další zkušenosti a poznatky, děkuji.

  Tady taky Michal.

  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.