sobota 2. dubna 2016

Pyramidy a rozvoj lidstva

Dnes jsem prom vás připravil další informace pro vaši skládanku světa a tím ovlivnění i pohledu na dění zde na Zemi. Hosté jsou Valery Uvarov a Peter Staněk.

6 komentářů:

 1. Doplnenie k prednáške p. Staneka, príklad, ako byť v súlade s prírodou:
  https://www.youtube.com/watch?v=XeL79WL4Z3Q
  F.

  OdpovědětVymazat
 2. Díky Iv, v Tomsku to dobře rozjeli ono už je (vzhledem k lidstvu) asi za 4 min 12, a podle mýho je jeden z nejdůležitějších důvodů "pobytu" zde je přivést zdravé čisté Děti a v RF si to uvědomují a pečlivě se připravují a moc jim fandím, však zde taky makáme.

  OdpovědětVymazat
 3. Při skákání na trampolíně nám zde vzniká přebytečná elektřina a dětičky při slézání (dotknou se konstrukce) dostanou "pecku".
  Lze připojit žárovku na tu konstrukci nebo dětičky?

  PS: Asi uzemním konstrukci trampolíny drátem, snad stačí půl metru do země a ted jakej průměr drátu. Díky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to Ol
   Mělo by stačit uzemnit nohu trampolíny, cca 6mm drátem ukončen v zemi deskou nebo plochou spirálou a pro dobrý kontakt před zahrabáním načůrat, opravdu. Rovněž bych zkontroloval, zda děti nepoužívají oděv z umělých vláken, pak by jste nemusel zemnit, s tímto jevem jsem se na trampolíně nesetkal - nejde tam pod zemí, kde je trampolína nějaký silový kabel?

   Vymazat
  2. to Iv
   Uzemním dle popisu. O drátu v zemi nevím.
   Načůrat-tzn lepší než zalít díru vodou, že by kvuli obsahu solí v moči. To víte že občas asi maj na sobě něco umělého resp směsku bavlna-umělina např mikina, ale spodní oděv vždy bavlna a oděvy používáme starší- to jsou obv. kvalitnější materiály bez gmo bavlny.
   Děkujeme a ať se vždy dobře daří.

   Vymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.