pátek 7. srpna 2015

Umělý Měsíc?


Existují i teorie, že žijeme v duté Zemi, ale na nejbližší satelit, náš Měsíc se zapomíná. Jeho struktura by mohla přispět vlastně k odhalení našeho původu a k radikální změně historie lidského rodu a jeho civilizací. Tím by se i potvrdilo, že naše civilizace není n Zemi první a vyvrátila i slavnou Darwinovu teorii o původu člověka z opice.
NASA nechala v roce 1969 záměrně dopadnout na povrch Měsíce modul, jehož dopad se rovnal síle jedné tuny TNT a pracovníci NASA zjistili nárazové vlny, Měsíc zvonil jako zvon.
Jediný úder sondou způsobil vibrace, které trvaly 30 minut. Pak použili raketu a její síla jedenácti tun TNT dopadu opět znovu reagoval Měsíc jako zvon a jeho vibrace se ozývaly ještě po dobu 3 hodin a 20 minut a to do rekordní hloubky až 40 km. Vypadalo to, jako by měl Měsíc v sobě ohromné hydraulické tlumiče. Pracovník NASA, Dr. Gordon MacDonald řekl, že se zdá, že Měsíc je spíše dutý, než plná koule. Tyto pokusy naznačily děsivou teorii pro dnešní vědce, že Měsíc by mohl být dutý a vytvořený zevnitř. Pokud ano, nasvědčuje to jedinému, že Měsíc je vlastně  umělé těleso. To co se v nedávné době objevovalo kolem Slunce, neznámé objekty, by mohlo nasvědčovat podle jejich rozměrů, že pro vyspělé civilizace není problém postavit tyto objekty.
Mnoho dnešních vědců je v klidu a s arogantním úsměvem sledují hypotézy a pokusy na Měsíci a ve své arogantnosti stále věří starým zavedeným poznáním, že měsíc je kus vesmírného „balvanu“. Ano, věří, že je to jen kamenná koule, ale pak přišli fotografie, které NASA rychle odstranila a na nich se objevily staré stavby s neznámými mechanismy a základnou mezihvězdných lodí.
Nakonec ze všech aspektů se ukázalo, že Američané byli pod plnou kontrolou mimozemšťanů. Pokud byli opravdu Američané na Měsíci, tak jejich rozhovor, zejména Neila Armstronga jež zachytili radioamatéři, by možná potvrdil, že na něm byli. Pokud ne, tak nám mažou med kolem úst a svědčí to o umělém divadle. Věta Armstronga: „ Co je to? Co to sakra je? Chtěl bych znát pravda, co to je?“ Tady jsou velké objekty, obrovské! Ó můj bože! Tady jsou i jiné vesmírné lodě, stojí na druhé straně kráteru a pozorují nás.
Myslím, že naší dnešní civilizaci dali jasně najevo, že Měsíc je obsazen a my, nevyspělá civilizace, živící se kapitalismem tam nemá co dělat. Údajně proběhly i nepřátelské akce a byli vypakováni z Měsíce. Hlavní člen tohoto programu Wernher von Braun po návratu expedice řekl zajímavou větu: „ Existují mimozemské síly, které jsou mnohem silnější, než jsme čekali. Pak najednou byla doba programu „Apollo“ předčasně zkrácena a tři další připravené rakety zůstaly nevyužity. Najednou nebylo na Měsíci nic zajímavého a obě velmoci na něj zapomněly na desítky roků. Existuje pozoruhodná kniha od George Leonarda, vydaná v roce 1970 s názvem „Na našem Měsíci je ještě někdo jiný“ kde dotyčný uveřejnil fotografie z programu Apollo od NASA, kde bylo zobrazeno mnoho tajemných staveb a lodí.
Celý náklad jeho knihy najednou zmizel z pultů obchodů, jeho kniha byla skoupena naráz aby se nemohla masivně rozšířit.


6 komentářů:

 1. Tak tu knihu by som si fakt rád prečítal...

  https://www.youtube.com/watch?v=4RBuqO4jFP4

  https://www.youtube.com/watch?v=AWK6DhsPH2Y

  https://www.youtube.com/watch?v=GiIoBpIDogw

  https://www.youtube.com/watch?v=MI8Y-v9Ez98


  Tonino.

  OdpovědětVymazat
 2. tak tu je link na tu knihu, pekne citanie :) .... https://archive.org/details/SomebodyElseIsOnTheMoon

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vyšla aj v slovenčine alebo češtine?

   Tonino.

   Vymazat
 3. Teorie, že Měsíc je umělý, je další ze série potravy pro "nadšené konspirátory", které spolehlivě odvádí od pravdy. Nebo to je taky důkaz, na jak nízké úrovni je současná materialistická věda...za chvíli si budou myslet, že je umělé i Slunce :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však oni umelí, tak všetko umelé...:)))

   Mesiac je obývaní, tak ako všetky planéty našej Slnečnej sústavy, len sa o tom nesmie hovoriť, keď len my sami a nik iný už....

   Tonino.

   Vymazat
 4. Zdravím všechny.
  Něco na tom bude. Před 8-10 lety, jsem někde na internetu vyštrachala fotky zničeného města na měsíci. To bych brala tak na 50%. Jenže, vzhledem k tomu, že nějak nám přestali od 1974? roku přistávat na měsíci rakety s kosmonautama, proč, když se jedna mocnost předhání a vytahuje před druhou? A dále , koncem roku 2015, amíci svrhli řízeně prý dosluhující družici na odvrácenou stranu Měsíce. Zarážející na tom je, že dosud byly stahovány na Zem, spadli většinou do moře a odtud vytáhnuty. Proč ta snaha s konkrétním zaměřením, že by výstraha? pro koho?..otázky, otázky..)Eva

  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.