neděle 22. prosince 2019

Zimní slunovat - manipulativní Vánoce


Nyní se blíží čas vánočních svátků, tedy svátků křesťanských, které jsou využívány pro jiné účely, než jak si většina lidí myslí. Podle křesťanství je to slavení narození Ježíše Krista, kterého ono samo nakonec pověsilo na kříž za své myšlenky lidství a následně ho oslavovalo, cynismus na entou. Jejich duchovní uměle vytvořená energie je využívána na jiné účely a to ani nemluvím o dnešních Vánocích, kde jejich význam úplně vymizel, hlavně byznys, byznys a jeho past. Dnes jsou to stejně jen svátky kšeftu, jídla a snobsky ověnčené stromky a příbytky blikajícími světýlky. Nejkrásnější je jít navečer do ticha přírody a pozorovat padající hvězdy (roj Geminidy) z oblohy, to je ten nejlepší zážitek míru a hlavně, je Váš, nikdo Vám ho nevezme a ani nezmanipuluje. 
Slované mají největší svátek kolem  10 – 11.ledna, kdy dle staroslovanských spisů, které byly záměrně skryty a jsou staré jak civilizace sama, se praví, jak bůh Perůn  osvobodil všechny lidské tvory, jež tady byli nasazeni, aby pečovali o planetu Zemi, z paralelního Negativního světa, jež tam byli odvlečeni násilím a nebo lstí. Tímto vojenským zásahem  bylo umožněno lidem vrátit se ke svým rodinám. Když všichni Slované přešli z paralelního Negativního světa, bůh Perůn  uzavřel otevřenou bránu (Hvězdnou bránu), jež spojovala tyto dva rozdílné světy. Protože však Hvězdná brána musela být nějakou dobu otevřena, aby se mohli vrátit všichni zajatci, tak tím stejným otevřeným prostorem rovněž v panice a strachu před Perůnem a jeho armádou utíkali i vojáci Tvarů – geneticky vyklonované bytosti Temných sil.

Návrat osvobozených lidí přijímaly rodiny s radostí, ale u domů se začali objevovat i vojáci Temných sil a vyhladovělí žebrali o potravu. Slované si nechtěli kazit radost a tak jim poskytli jídlo, ale přes práh domu je nikdy nevpustili.

Od těchto dob se oslavuje svátek Přeměn, dnes záměrně přejmenovaný na Koledu. Takže podle našich starých Slovanských zvyků je to svátek Přeměn. Od těch dob se slaví formou různých kostýmů, které připomínají různé vyklonované Temné bytosti a chodí po domech. Poskytují jim koláče a jiné dary, když tyto obdrží, odejdou od domu, i když temní mají velmi rádi sladké, nenávidí radost a štěstí. Po svátku Přeměn ( Merany – staroslovansky), Slované vzpomínali  na ty, co se již nevrátili z paralelního Negativního světa. Ve Védách se píše, že pak bůh Perůn chodil po Zemi ještě devět dní ( Slované měli týden o 9. dnech) a likvidoval zbytky temných vojáků, tak se píše ve Slovanských Védách - ale asi všechny nepochytal, dle dnešního dění ve světě.

Zde připojuji několik křesťanských svátků kolem konce roku, které jsou využívány zejména pro potřeby Hybridů a jejich „zatracených“ lidských přisluhovačů, jež využívají zavedené svátky jen pro svou moc nad lidstvem, které ochotně odevzdávají tuto energii své Duše v tomto období.

16.-23. 12. únos, příprava obětování

21. 12. Den svatého Tomáše ohňový festival, velký sabat

22. 12. Zimní slunovrat, sexuální rituál (pro některé skupiny také pohřební

rituál)

24. 12. Převeliké vyvrcholení - krvavý rituál

Lidé se tak dostávají pod moc těchto skupin, které toto vše uměle vytvořily pod zástěrkou klidu, porozumění, prostě citových energií, do hrozného postavení, vzdávají se své Duše a návratu ke svému Tvůrci – Univerzu. Dokud nic nevíme o jejich záměrech, mají  nepředstavitelnou  výhodu a také ji velmi dobře i dnes využívají. Vždyť pohoda, láska a soucítění by měly být mezi lidmi po celý rok a ne na to, vybrat jen několik dní na Vánoce, v podobě nějakých svátků míru.  Mnoho lidí uposlechne jejich našeptávání a přitom se domnívá, že se řídí vlastním rozumem. Pomocí těchto taktik skrývají sebe i své působení. Vůbec celému tomuto uskupení jde hlavně o to, ovládnout a udržet v nevědomosti, otupělosti a hlavně izolaci od vyspělejších světů, třeba i formou náboženství.Hezká pohádka 27.12.2019 v 20:00 na ČT 1(pohádky si snad nenecháme vzít a liberálům spravedlnost vždy vadila) je strčena na pozdější termín, místo na hlavní pořad 24.12 - záměr, je o přírodě. 
V jižních Čechách a na Vysočině mnoho expertů využilo kůrovcové kalamity jen ve svůj prospěch a to i starostové jistých oblastí tak, že kácely i zdravé staré stromy, které sázeli naše babičky a dědové, samozřejmě komunisti, dnes si mastí kapsy.

9 komentářů:

 1. Vít Syrový - o Žiariacej hviezde
  "Mnozí lidé, jež vnímají stále se stupňující okolní dění, očekávají příchod vesmírného posla, který má v nastávajícím dění hrát klíčovou úlohu při duchovním probouzení, očistě i celkové přeměně Země. Avšak názory na to, jaké těleso to má být a kdy přijetí, se různí. Lze se setkat i z odlišnými názvy – může být označováno jako „Velká kometa, Betlémská nebo Zářící Hvězda“ apod. "

  Zářící Hvězda
  https://www.cesta-gralu.cz/zarici-hvezda/
  Působení Zářící Hvězdy na tělo, duši a ducha
  https://www.cesta-gralu.cz/pusobeni-zarici-hvezdy-na-telo-dusi-a-ducha/

  O narození Ježíše - Vít Syrový, Duše má, neznámá (27.), 11.12.2019
  https://www.youtube.com/watch?v=yDpTbb-8brg
  Leo

  OdpovědětVymazat
 2. Krasne sviatky prajem Rodinka.Prikladam nieco na pobavenie..https://www.youtube.com/watch?v=V80-gPkpH6M&fbclid=IwAR2A7Bo-GROf695cwu7mM2_SZ9_UUzX0wi1BdWGkp8ZPD9U23-IF3_t_64Q ..Mailo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to Mailo
   Přejem taky pohodu v období Slunovratu 22.12.2019, kdy se Slunce opět znovu zrodí a temnota ustupuje.

   Vymazat
 3. ..dodam ze su tam i titulky ktore si vpravo prepnete na iny jazyk. ..Mailo

  OdpovědětVymazat
 4. V hlubokém socialismu 80let jsem měl pravidelně kolem Vánoc zvýšenou teplotu a hlubokou nevolnost,která po Vánocích okamžitě přešla. Až po delší době jsem zjistil příčinu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to korendor
   On je Systém po vánocích velmi rychle hodí do reality, když začnou chodit složenky na vše možné za rok 2019 atd..

   Vymazat
 5. Zdravim a preju vsem uziti si svatku podle vlastniho gusta:-),Iv,prekvapil jsi s tema svatkama,priznam se ze shanim nase stary Slovansky svatky a hledam kdy se jakej slavil a jak se jmenoval,ale priznam se ze je to pretezkej ukol. Na svatek kolem 10 ledna jsem ani nenarazil,nerkuli jakoze na nejvetsi. Proto mam prosbu,jestli mas neco v tom smeru zpracovanyho nebylo by spatny se o to podelit,diky:-).Urcite to bude lepsi nez uceleny jmenovani divnejch "ritualu",nebo jak tem,mnohdy krvavejm debilinam rikat.....................proud

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to proud
   Studoval jsem to ve starých Védách : http://www.slovanskakosile.cz/o-slovanskych-dejinach/slovansko-arijske-vedy-jako-slovansky-vedicky-pohled-na-svet/

   Vymazat
 6. " V jižních Čechách a na Vysočině mnoho expertů využilo kůrovcové kalamity jen ve svůj prospěch a to i starostové jistých oblastí tak, že kácely i zdravé staré stromy, které sázeli naše babičky a dědové, samozřejmě komunisti, dnes si mastí kapsy."..............bohuzel v celejch Cechach bez ohledu na budouci generace,malokdo si dokaze predstavit jak me takovy jednani boli. Doufam,ze se jeste dockam az bude ta nenazranost trestana a budu moct vazat smycky kolem krku,ne z pomsty,ale jako spravedlivou odplatu,protoze priroda nemuze,rad ji zastoupim,kdo se nestavi bezpravi a ntresta ho,sam je jim taky vinen.A az se nas takovejch najde minimalne ctvrtina naroda,naplni se kriticka mez,oddelime zrno od plev a konecne zacneme zit a vladnout si po svym vetsinou naroda pomoci referend,nikoliv s jakejmasi zastupitelema ktery uplatej,nebo zastrasej cizi mocnosti,coz neni az tak tezky pri dnesni nenazranosti a bezohlednosti jako normalni normy ..............proud

  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.