úterý 13. června 2017

Homosexualita se dá léčit


Homosexualita se dá léčit

“Pokiaľ má človek zväčšenú dvakrát, napríklad štítnu žľazu, tak mu stanovia diagnózu Graves-Basedowovu chorobu a začínajú ho liečiť až do chirurgického odstránenia časti štítnej žľazy. Dôvodom týchto opatrení je nadmerná produkcia hormónov, ktorá spôsobuje neadekvátne správanie organizmu a človeka.
Veľkosť hypofýzy muža homosexuála je 4 krát väčšia ako hypofýza normálneho muža! Veľkosť hypofýzy normálnej ženy je 2 krát väčšia ako hypofýza normálneho muža. Je to pochopiteľné, pretože žena, budúca matka a jej organizmus, musí byť schopný zabezpečiť nielen svoje vlastné fungovanie, ale aj fungovanie budúceho dieťaťa!
Táto prírodná nutnosť vedie k tomu, že žena sa nachádza stále pod hormonálnym „tlakom“, ktorý dosahuje maximum pri ženských dňoch. V týchto dňoch sa mnohé ženy správajú neadekvátne, vzhľadom k silnému vplyvu hormónov.
Môžeme si predstaviť, pod akým hormonálnym vplyvom sa nachádzajú muži, ktorí majú hypofýzu 2 krát väčšiu ako hypofýza ženy! Správanie takého muža je jednoducho neadekvátne!!
To je vážna patológia, ktorá sa musí liečiť! A to nie je predpoklad. Na CT (MRI) je taká patológia jasne vidieť, ale o tom vie iba 20 % lekárov v USA a ostatní jednoducho o tom nevedia.
Aj keď pri tejto patológii nevyčnievajú ľuďom oči, ako to je pri Graves-Basedowovej chorobe, pretože hypofýza je „skrytá“ v strede hlavy a bez špeciálnych prístrojov nie je možné hypofýzu vidieť cez silné kosti lebky!
Ale aj napriek takému nedostupnému miestu hypofýzy pre ľudské oko, to neznamená, že niekoľkokrát zväčšený centrálny hormonálny orgán človeka nie je patologický. Je to patológia a veľmi vážna. Títo ľudia potrebujú pomoc, aby ich organizmus fungoval harmonicky. Bez toho nie je možný harmonický rozvoj človeka a to vedie k vážnym psychickým poruchám a k nevhodnému správaniu človeka s touto patológiou!…
…Je choré čítať, vidieť a počuť valiace sa prostredníctvom masmédií po celom svete lži o tomto, keď už takmer od škôlky deťom vtĺkajú myšlienky, že homosexualita je štandard! Norma správania, norma života, všeobecne norma vo všetkých smeroch.
A to je dôvod hovoriť o tom pravdu. Pravdu založenú na reálnych faktoch, akým je napríklad fakt, že hypofýza homosexuála je 4 krát väčšia ako hypofýza muža s normálnou orientáciou. Bez ohľadu na to, aké vysvetlenia by nevymysleli pre uznanie tohto javu ako štandard správania, takéto správanie štandardom nemôže byť na základe reálnych fyziologických procesov!
Pokiaľ je človek chorý a ešte k tomu, keď je choroba spôsobená takou vážnou hormonálnou nerovnováhou, presnejšie patologickou hormonálnou nerovnováhou, ktorá spôsobuje závažné zmeny v ľudskom správaní a v jeho psychike, tak si zaslúži len súcit a nie odsúdenie. Samozrejme, pokiaľ k tomu pristupujeme správne, je potrebné dôkladné liečenie. Ale súčasná medicína nielen, že nemôže liečiť tieto choroby, ale skrýva pred verejnosťou skutočnosť, že takéto správanie je dôsledkom patologického vývoja hypofýzy človeka…”
Nikolaj Levašov „Zrkadlo mojej duše“


5 komentářů:

 1. Děkuji pane Iv za perfektní zprávu.
  Než je začal tento satanistický zvrácený systém protěžovat a ponoukat ke zvýšené aktivitě, byly buzíci hezky zalezlý a potichoučku, jen aby na to nikdo nepřišel, že jsou úchylní.
  Momentálně se tito hodí k rozkladu tradiční rodiny a dehonestace matky a otce jako takových.Takže se propagují i ty jejich odporný "duhový" festivaly, oslava hnusu a zvrhlosti, fuj!!!
  Doufám, že nikdo z mocipánů, nepřijde na to, že nejlepším předpokladem pro pedagogického pracovníka, je pedofilie, haha.
  To je hnus velebnosti, jdu blít.

  Sílo nič všechno temné zde na Zemi.
  Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to ter fry
   Děkuji za komentář, dnes lidé ze strachu raději dělají, že jim to nevadí, jen aby nevyčuhovali z davu Systému a přitom je tato choroba velmi vážná. Dnes je lež pravda a pravda lež, záměrně převracovaný hodnoty.

   Vymazat
 2. Dobrý den, to je téma, které vítám a dík za článek. V minulosti jsem svůj odpor k teploušům nijak neskrývala, ale později, když začala propaganda pracovat a stále se opakovalo, . . oni za to nemůžou atd., tak jsem si chvilku myslela sama o sobě, že jsem netolerantní. Naštěstí mě moje Vedení poslalo zpět na správný názor a postoj. Mám k nim samozřejmě určitou dávku soucitu, ale to je vše. . . Je to nebezpečná komunita držící při sobě.Jsou bohatí a začínají být mocní. Viz TV Barrandov. Rozhodně by bylo dobré je léčit a v každém případě chránit naše děti. Některá média bych vypnula a sebrala bych jim povolení k vysílání a prodej tiskovin. . . iva

  OdpovědětVymazat
 3. poučný článek, jen netýká se tohle spíš jen těch 'zženštilých' homosexuálů ?! o.O

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.