úterý 7. února 2017

Nebezpečí zrcadel KozyrevaNebezpečí zrcadel Kozyreva
Uvádím zde článek pro naše zvídavé čtenáře, věrných našim stránkám, protože mnozí jiní tyto myšlenky ani nejsou schopni pobrat do svého zúženého vědomí. Rovněž nebudu zde popisovat princip zrcadel Kozyreva, protože je to plýtvání časem a každý si o nich na Netu  informace najde: https://www.youtube.com/watch?v=f10WEE6M0r0
 Tento princip jsem laboratorně zkoušel v reálu a je nutno upozornit na jednu velmi důležitou věc. Všechny Kozyrevova zrcadla nejsou nakloněna pozitivně člověku, snad jen jak my je zde nazýváme „Klonům“. 
Tvarové zářiče Kozyreva  v podobě válce nebo „vajíčka“ jsou částečně pro zdraví člověka prospěšná, ale zrcadlo v podobě otevřeného závitu jsou velmi nebezpečná. U těchto zářičů se otvírá brána do pravého Astrálu, nižšího světa negací. Stačí umístit fotografii do tohoto zářiče a nebude dlouho trvat průnik tímto tunelem astrálu na naše bytí zde, respektive na osobu s umístěnou fotografií. 
Nebezpečná spirála

Dnes už je mně jasné, proč obyvatelé žijící kde se konaly pokusy měli pocity velmi silného strachu a nepopsatelných obav. Toto zrcadlo otvírá přímou bránu do negativního světa, vlastně známý faktor tkzv. Čarodějů s magickými zrcadly. Lze však souhlasit z Kozyrevovou teorií, že čas je energie a že čas je vlastně Boží dech, my tomu zde říkáme i Síla. V tomto zrcadle se mění hustota času a dochází k propojení v tomto případě z negativním Astrálem, který není moc přátelský k lidstvu.
Výkon Kozyrevova spirálového zrcadla byl tak silný, že dokázal vytvořit i nad budovou, kde se konaly pokusy i tkzv. jako polární záři a negativní vibrace strachu, šířící se do okolí.
Otevírání brány

V Tibetu, kde je takové přírodní zrcadlo k němuž vede údolí se dokonce nazývá „Údolí smrti. Lidé živě umístění v tomto spirálovém zrcadle dokonce rychleji stárnou. S umístěním třeba fotografie do tohoto zrcadla rovněž varuji, dojde ke spojení se světem negací po osobních pokusech v reálu na tomto zařízení.


1 komentář:

  1. Celkom to do seba zapadá:
    http://www.63plus1.cz/2017/02/zdroj-vecneho-zivota-versus-fantomove-imitace-astral-utoci/

    F.

    OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.