neděle 19. června 2016

Rusko skoupilo akcie


Rusko v mžiku skoupilo akcie svých firem od západních majitelů.

11.6.2016Rusko v mžiku skoupilo akcie svých firem od západních majitelů.

(dopad je okamžitý- cena PHM poletí nahoru informace dnes večer ve zprávách)

Rusko v mžiku skoupilo akcie svých firem od západních majitelů. Tak toto naše média si nedovolí ani napsat, natož uveřejnit. Takhle na ně.
Tak tohle je „pěkný fór“ od Putina. Celý svět řešil všechno možné, ale on myslí úplně jinak. Kdyby člověk tak věděl o čem přemýšlí!!!
Rusko znovu posílilo svou moc a ať teď někdo zkusí říct, že Putin je hlupák a že nen&iacu te; génius!!  Na základě prohlášení Putina, že bude bránit ruskojazyčné obyvatelstvo na Ukrajině, začaly klesat akcie na burze cenných papírů, stále se mluvilo o poklesu rublu, přičemž Národní banka Ruska proti tomu překvapivě nic nepodnikala. Putin vyčkával celý týden. Na tiskovce se pouze usmíval. Když rubl klesl až pod jistou hranici, Putin dal příkaz prudce skoupit všechny akcie Ruských firem od amerických a západoevropských vlastníků na burze za levný peníz. Takže, než se finanční „žraloci západu“ vzpamatovali, že je „přelstili“ jako hlupáky , už bylo pozdě.

Rusko nejenže vydělalo na tom více než 20 miliard USD, ale i vrátilo akcie zpět ruským společnostem.Odteď zisky z ropy a plynu nepůjdou do zahraničí, ale zůstanou v Rusku, rubl sám od sebe začal stoupat, aniž ho zachraňovali z rezerv, uložených ve zlatě. Za pár minut Rusko za „babku“ skoupilo vlastní akcie od evropských a amerických vlastníků, takže finanční „žraloci“ přišli o miliardové zisky, které měli z ropy a plynu. Takovou geniální operaci burza cenných papírů ještě nezažila!!

A u nás ticho jako v hrobě.


6 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. to Štefan
   O to je to horší, že veřejnost o tom neví.

   Vymazat
 2. Ahoj, Iv!
  Tohle je tedy řachanda. Dík

  Jo,
  mohu než odjedu poslat na blog pohádku o Voděnce? Alespoň budu mít u moře všude kolem sebe o čem přemýšlet. Tedy kdyby byl koncept rozcupován.
  A jakákoli Vaše reakce mi pomůže i s duhým živlem Peruna.
  Nechť Vás všechny provází síla dobra. Matěj

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to Matěj
   Pohádku o "Voděnce" jasně.Jsme zvědaví.

   Vymazat
 3. Iv, ak smiem, tiež sa pridávam s podobnou prosbou, ako Matej.
  Oslovil som ešte jedného človeka. S vydavateľstvom bude pochopiteľne problém (nielen finančný). Ak niečo napíše (Slavjanskú rozprávku), uverejnil by ste to, prosím?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to Robo
   Není přece žádný problém, jsem dokonce velmi zvědav, jak se s tím Matěj popasuje.

   Vymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.