úterý 2. února 2016

Krásy přírodyPro oko i Duši jsem pro vás připravil dvě videa z krásných míst Země, jak matka dovedla připravit pro její obyvatele nádherné prostředí. Jen lidský rod se nějak nepovedl a moc nad světem urvala technokratická společnost se svým rabováním a sektářském rozdělování lidí. Bez politiků a údajných „Elit“ by to byl nejůžasnější  domov.
Tak si dejte příjemný relax.
Pro fajnšmekry bych doporučil dokument o nejkrásnějších místech na Zemi zde:
https://www.youtube.com/watch?v=3s7NgZKRi74 
 
A na závěr jeden pikantní, aby jste nezůstali v tom relaxu dlouho. 

 V Sovětském svazu umírá babička. Děda obíhá každého lékaře, o kterém předpokládá, že dokáže babičku vyléčit. Nakonec se dostane i k alternativnímu léčiteli, který mu radí, aby babičku co nejdříve pomiloval. Děda se vymlouvá: " Ale vždyť už jsem na to starý, dávno už to nedělám, v mých rukou umřel i soudruh Lenin, už to není pro mne !" 
Ale léčitel byl neúprosný a trval na svém. Nakonec děda souhlasil... Šel domů a umírající babičku řádně pomiloval a potom usnul. Když se ráno probudil, vidí, že babička není v posteli, ale v kuchyni peče palačinky, usmívá se, poskakuje, vesele si zpívá, div že netancuje. Děda znechuceně bije hlavou do stěny: "Jakej jsem já to osel, hlava dubová! Vždyť já jsem mohl zachránit i soudruha Lenina. 

Takže pánové, "jestli chcete chutné a dobré palačinky, už víte jak na to".

6 komentářů:

 1. No,
  to je bomba Iv. Zvláště s tou umírající babičkou. Jsme my ale blbci, co? Matěj

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jen pro úsměv, aby jsme se z toho všeho nezbláznili.

   Vymazat
 2. Koukám, pánové to mají s palačinkama jednoduchý.
  Mně nikdo palačinku neudělá, jak je rok dlouhej, ikdybych si dala nohu za krk a nebo obě,to je úplně jedno,haha.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Terka! Takto po ránu som sa musel smiať! :-))))

   Vymazat
 3. https://www.change.org/p/vladimir-putin-disclose-all-the-secret-space-programs-and-release-all-the-hidden-technology?recruiter=477550842&utm_source=share_for_starters&utm_medium=copyLin#petition-lette Ahoj, kdo cítí, že by měl podepsat petici na odtajnění skrytých technologií pro záchranu planety, může to udělat na tomto odkazu, díky Oldarthur

  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.