sobota 19. září 2015

Americká namyšlenost


To vy chcete zničit Evropu! Americký velvyslanec rozzuřil kandidátku na primátorku

6. 9. 2015   21:41

Nela Lisková, která v komunálních volbách kandidovala za stranu NS-LEV 21 na primátorku Ostravy, se zostra pustila do velvyslance USA v Česku Andrewa Schapira. Ten v rozhovoru pro server Týden.cz vyjádřil názor, že nenávist vůči islámu je snad v Česku jen ojedinělá. Tím Liskovou bezmála rozzuřil.
Foto: Vít Hassan
Popisek: Setkání s velvyslancem USA Andrew H. Schapirem na Právnické fakult
ě UK v Praze

Velvyslanec Schapiro, jehož maminka prchala z Československa před Adolfem Hitlerem, v rozhovoru doufal, že nenávist vůči islámu je v Česku jen ojedinělým jevem. Sám vnímá českou společnost jako přátelskou a jako Američan navíc ví, že přistěhovalci mohou svou novou domovinu pozvednout. Ve Spojených státech ostatně přistěhovalci dominují už staletí a svou „novou vlast“ dokázali pozvednout do role velmoci.

Lisková mu ovšem vmetla do tváře, že si Spojené státy neumějí poradit s vlastními migranty, o čemž svědčí fakt, že stavějí zdi na hranici s Mexikem. A aby toho nebylo málo, ještě má prý tu drzost jako velvyslanec poučovat svrchovaný český národ.

 „Vy a vaše vláda, která nás do problému s imigranty uvrhla, protože to přesně zapadá do vašich plánů na zničení Evropy, vy, kteří napadáte suverénní a fungující státy a rozpoutáváte konflikty po celém světě, protože toto je váš velmi výnosný byznys, nám nemáte právo cokoli radit a kritizovat! Takže vážený, většina našeho národa vámi pohrdá na nejvyšší možnou míru a už jen například vaše podpora a účast na Prague Pride byla jasným signálem, jaké hodnoty uznáváte. Nemám osobně nic proti 4% menšině, ale zásadně jsem proti těmto okázalým a nechutným akcím,“ udeřila autorka.

Slované si jsou prý na rozdíl od Američanů dobře vědomi toho, jaké riziko islám představuje, neboť ctí tradiční rodinu, nikoli zvrácené hodnoty. Své velmi ostré prohlášení pak neúspěšná kandidátka na primátorku uzavřela vtipem. Poznamenala, že Spojené státy jsou jedinou zemí, v níž nemůže dojít ke státnímu převratu, protože tam nenajdeme žádnou ambasádu USA.

·       Celý text najdete zde

·    Nela Lisková: Kvůli slovům velvyslance USA se mi vaří krev v žilách

·       6. 9. 2015 20:19

·       Po vyjádření velvyslance USA v ČR pana Schapira, kdy vyzývá český národ, abychom nebyli nenávistní vůči islámu a že tyto reakce jsou pouze ojedinělé, se mi vaří krev v žilách. Dále se vyjadřuje ve smyslu ekonomického přínosu imigrantů, a že v USA mají s imigranty po všech stránkách nejlepší zkušenosti. Toto je lež roku! Takže vážený pane "protektore" Schapiro!

·       Vy, který aktuálně taháte v naši zemi za provázky a naše vláda podle toho panáčkuje, dovoluji si za dobrých 80 % našeho národa oponovat a zásadně s vámi nesouhlasit. Jak si vůbec můžete ze své pozice "hosta" v naši zemi dovolit kritizovat náš národ, potažmo našeho pana prezidenta! Prezidenta, kterého jsme si sami demokraticky zvolili a kterého náš národ ve většině respektuje, obdivuje a přeje si, aby byl znovu zvolen našim prezidentem.

·       Toto vám ovšem nehraje do karet a vymyká se to vašim dalším odporným, zvrhlým plánům s naší zemí. Vaše červené karty a partička tupých hlupáků z pražské kavárny, kterým jste dal pár drobných, a bezmozci z neziskovek, které štědře sponzorujete, aby vystupovali proti našemu panu prezidentovi a vůbec proti lidem v naší zemi, nás jako pevný slovanský národ nemůžou rozeštvat. Navíc vaše akce typu demonstrace síly formou přejezdu konvoje přes naše území jsou jedno velké trapné divadlo a těch pár zaplacených, mávajících hlupáků vás nevytrhnou.

·       My jako národ dobře víme, oč vám jde.  Je vaší chybou, že nás tak podceňujete. Vám nepřísluší cokoli v naší zemi kritizovat, protože vy sami jste v USA nezvládli imigrační problém s Mexikem. Jako řešení jste postavili  několika tisíci kilometrový plot na hranici s Mexikem.

·       A nás tady budete poučovat a kázat nám, jak se máme chovat  k imigrantům ve své vlastní zemi? To snad nemůžete myslet vážně!

·       Jediné, co vy můžete ze své pozice je z povzdálí přihlížet a mlčet, případně radit u vás doma, protože tam máte problémů víc než dost.

·       Vy a vaše vláda, která nás do problému s imigranty uvrhla, protože to přesně zapadá do vašich plánů na zničení Evropy, vy, kteří napadáte suverénní a fungující státy a rozpoutáváte konflikty po celém světě, protože toto je váš velmi výnosný business, nám nemáte právo cokoli radit a kritizovat!

·       Takže vážený,  většina našeho národa vámi pohrdá na nejvyšší možnou míru a už jen například vaše podpora a účast na Prague Pride byla jasným signálem, jaké hodnoty uznáváte. Nemám osobně nic proti 4% menšině, ale zásadně jsem proti těmto okázalým a nechutným akcím.

·       My, Slované, ctíme rodinu, tedy matku, otce a děti. Nevnucujte nám tedy vaše zvrácené hodnoty a islám a nepodceňujte intelekt našeho národa. My velmi dobře víme, co je islám a jaký negativní dopad by měla jeho tolerance. Takže vás zklamu, ale tolerance islámu v naší zemi je nepřípustná.

·       A na závěr na odlehčení, ale taky k zamyšlení vtip, který už dlouho koluje po sociálních sítích:  "Víte, ve které zemi nemůže nastat státní převrat ? Jedině v USA, protože tam není americká ambasáda..."

 Pozn. Tito "frajeři" chtějí kázat našemu národu jak se má chovat a co má dělat? Je to neskutečná arogance amerických úředníků, zapomínají, že náš národ má delší a větší historii, i jiné hodnoty , které upředňostňuje. Za celé období si našlo hodnoty, které jej dovedly vždy udržet a nezahynout a to nikdy. Manipulace v podobě velvyslanectví s národem je nehorázná a ponižující a snad jen politickým vlezřítělům vyhovující, ale většině našeho národa není akceptovatelná. Byly jsme vždy sice malý národ a dokonce se jim jej podařilo bez souhlasu lidí rozdělit na Slovensko a Čechy, ale vždy jsme k sobě patřili a patřit budem. Naši lidé předčí americkou populaci skoro ve všem i vědecké týmy. Náš národ se vždy vyznačoval např. i na vědeckém poli velkými objevy. Mohu jen zmínit např. radar TAMARA, který ve své době dovedl identifikovat americká neviditelná letadla, úspěchy na poli zdravotnictví, kosmonautiky, kdy jsme dokázali vytvořit kosmické přístroje, které velmi dobře pracovaly v kosmu, zbrojní průmysl Zbrojovka, letecký průmysl a optika (Meopta). A tito aucajdři nám dnes chtějí kázat, národu, který má daleko větší zkušenosti a zrovna tomu národu, že kdo je pánem Československa, je pánem Evropy. Ano, jsme národ, kterému to trvá déle, ale o to pak promyšleněji funguje. Ano máme také nedostatky, nejsme "svatí", ale nejsme tak zaostalí v myšlení, že ani nevíme, kde, jak se ptali řadových američanů,  že to Česko je, umístili jej do Čečenska a takový národ nám chce kázat. Státní elity USA jsou v koncích a ještě při svém pádu chtějí strhnout ostatní svou falešnou arogancí, tak toto si vážení američané nepřejeme a starejte se o sebe, o vaše rady a názory zde v této zemi většina nestojí.
Pane prezidente Zemane, máte povinnost i právo takové šašky pokárat a nasměrovat je tam, kam patří. 
 Brusel velmi lehkomyslně naložil s periférií, jejíž stabilita je pro Evropu velmi důležitá z hlediska geopolitického. NATO se za souhlasu EU zabývá tím, že si měří síly s Ruskem v Pobaltí a na Černém moři, jako kdyby byla Třetí světová válka už na prahu, místo aby poslala vojska tam, kde jsou nejvíce potřebná: na syrsko-tureckou hranici a do oblastí s kurdským obyvatelstvem, kde Islámský stát bez překážek zničil celá města. To, že se pí Merklová dočista zbláznila, je věc německého obyvatelstva, jako národa, ale Čechoslováci, jako Slované toto divadlo hrát nikdy nebudou, mimo pár nemocných politiků, kteří národ zrazují a provádí říťolezectví, bez ohledu na pocity a pohled národa.

USA řve, jak koplá husa. 
Další dobré čtení zde: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1952-velky-podraz-na-obzoru-mnichov-cislo-2-vlada-nam-lze-vetrelcum-zavre-dvere-aby-je-vtahla-oknem-prinutime-ji-k-referendu-nebo-novym-volbam.htm

10 komentářů:

 1. Tenhle, s odpuštěním, zmrd (nenapadá mne jiný výraz, promiňte), už měl být dávno vyhoštěn jako nežádoucí osoba...
  Lvice

  OdpovědětVymazat
 2. Hele,voni Soros,nemaj pro mě taky jednu,at si zvednu duchod....??? https://www.youtube.com/watch?v=idUtNDD5wE0

  OdpovědětVymazat
 3. Stačí pohled na teho eme-zmetka a člověk má jasno, paní Nela Lisková mu to řekla dobře, fandím jí.

  Osobně jsem pro okamžité vyhoštění teho Schapira pryč z ČR, to co si zde dovolil přeteklo rámec slušného chování, které je jim v usa asi cizí.
  Pan Zeman by měl konat, nechat sjednat nápravu a vyhnat ho, co si tu ten kluk ambasádní pačesatá nemytá vůbec dovoluje to je hnus !

  Sílo, znič všechno temné zde na Zemi!
  Sílo znič všechny nástroje Satana zde na Zemi!

  OdpovědětVymazat
 4. https://pravdatvcom.files.wordpress.com/2014/01/george-soros-ukraine.jpg?w=640

  Sila, znič všetko temné tu na Zemi.
  Sila, znič všetky nástroje Satana na tejto Zemi.
  Leo

  OdpovědětVymazat
 5. Tomuto klaunovi Schapirovi je to potřeba říkat na " plnou hubu ". Přesně tak jak je to v článku. Dokola a dokola. USA mají na této invazi hlavní podíl, je jim velmi vhod, že způsobují Evropě potíže. A když už mluví o tom, že to pouze v ČR se staví občané proti těmto novým kolonizátorům , tak mluví nesmysly. Je to tak v celé Evropě. S vládami jednotlivých států to tak sice jednotné není, ale občanům je to v drtivé většině jasné. Migranti vnímají do Evropy na falešné pasy s novou identitou, překračují nelegálně hranice, tím se dopouštějí trestných činů které nikomu nevadí. Klidně si je můžou USA vzít a bojovat pak proti ním na vlastní půdě..
  Honza.

  OdpovědětVymazat
 6. Čeští páni však v té době nešli s lidem, ale postavili se proti němu... Osud národa byl jim lhostejný, protože jim šlo o jejich statky, o moc, o vládu. Na českých hradech a v českých městech připravovala se ZRADA na českém lidu, připravovala se jeho porážka... A tento zápas trvá v našem národě podnes...

  Jan Roháč z Dubé
  https://www.youtube.com/watch?v=DZk29c3t00c

  Leo

  OdpovědětVymazat
 7. Skvele vystizene a perfektne zhrnute potrebovali by nakopat do prdele vsichni ti imbecilove spolecne se zasranym islamem a nahazet vsechny do cerne diry.Vice lidem v Evrope se zacina varit krev.S pozdravem Maty

  OdpovědětVymazat
 8. https://www.youtube.com/watch?v=1wY43mS1Apc

  OdpovědětVymazat
 9. Správne a úderné slová, také niečo vie iného ozaj naštartovať aj k boji, ak treba, naštartovať k bdelosti a odporu, preto bráňme čo je naše, nedajme si to...!!!

  Tonino.  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.