neděle 12. března 2017

Putine, ty lišáku


Ano, za vše může Putin a vlastně je to dobře, jen mainstrémem trochu pokřivená pravda, kterou lidé baští jako nejchutnější čoklbuřt. Nadávají na Putina a Rusko, s nenávistnou vzpomínkou na rok 1968, jak nás Rusové zabrali. Z té doby mně vyprávěl kamarád, co zrovna byl v ten čas v armádě, tak jsem to měl z první ruky, jak to vše bylo. Večer se přihnaly na Vojenský okruh středního velení vojáci a my jsme ve vzteku po nich začali házet kamením. Jejich reakce strachu byla střelba z kulometů a v tom se nám hodil hned výcvik sebou praštit na zem i s vytlačením důlku do země. Kulky svištěly nad námi a naštěstí nikoho nezranily. Měli jsme štěstí, ale za kuropění jsme zjistili kdo střílel, nebyli to Rusové, ale hordy Poláků a Němců (samozřejmě tehdy NDR), zase dnes našich spojenců. Takže si poznání opravte a nedávejte jen slepou vinu Rusům, ale pěkně vinu všem zúčastněným, tedy i Polákům, Maďarům a Němcům.

Ano, je to nenávist západu, proti Rusku a jeho velmi ambicioznímu prezidentovi Putinovi, který je hlavní překážkou pro nastolení NWO. Ano, je dobře, že za to může Putin, protože již by dávno byla válka a nebo by byla volná cesta pro světovou vládu NWO. Je dobře, že Putin zapojil všechny síly na šachovnici světa a západ je vztekem bez sebe. Je dobře, že Putin položil do politického hrobu Clintonovou, jak tvrdí média, že udělal pořádek v Sýrii a připravuje se na Lybii, aby zastavil příliv migrantů do Evropy.

Je dobře, že provedl BRICS, aby z dolaru se stal eunuch a zbavil tak vlády chtivé nenažrance finančních prostředků s možnosti zbrojit ve velkém.

Tady je jasné, že současná schopnost západu přitahovat pozornost na „zlého“ Putina jako nejhorlivějšího soupeře, tak výsledek bude, že on vyhraje vždy všechny střety. I za sankce západu  proti Rusku může Putin. Rusové se tím paradoxně zvedli a začali dokonce vyzbrojovat armádu nejmodernějšími zbraněmi a v tom předstihli i tu Ameriku, za to může Putin, ne státy, které na něj uvalili sankce. Nebýt jejich reakce, tak by se tak rychle Rusko nezvedlo. Celý západ ve své krátkozrakosti se již pomátl. I odcházející šéf Pentagonu se domnívá, že za jeho odchod může Putin, to je dobře, zase o jednoho pohunka NWO míň. Takže pozor, až si naše média budou lámat hlavu, jak je možné, že se lidi probudili a zvolili Trumpa a zvolí Wilderse v Nizozemsku, Le Penovou, nebo její náhradu, ještě razantnější ve Francii, Svobodné v Rakousku, ať si dají studenou sprchu a svedou to na Putina a mají vlastně pravdu, nebýt jeho, nic by se nedělo, vlastně dělo, třetí válka a nebo nastolení NWO. Je dobře že Putin existuje a může za to, že Ilumináti utřou nos a naběhli si na vidle.
2 komentáře:

  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  2. http://www.poockovani.cz/zpravy/clanky/20170227141227

    "Snad všichni lidé v této zemi již dobře chápou, že všechny tyto represe neočkovaných dětí jsou pouze nástrojem jak donutit rodiče k očkování a o žádnou ochranu dětí ve školce a ochranu dětí na školách v přírodě a táborech se ve skutečnosti nejedná a také vůbec nikdy nejednalo. "

    děkuji Sílinko a pokračuj

    OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.