úterý 7. března 2017

Objekt nad Etnou

Včera 7.3.2017 pozdě v noci jsem pro vás zachytil letící zářící objekt (Měsíc to není, kdyby náhodou nějaký rejpal - Měsíc byl ve fázi "dorůstání"+109st. 5ˇ, tedy ne kulatý a zapadal až ve 2:58 hod), ve formě jasně zářící koule nad sopkou Etna. Jeho trvání nad kráterem bylo dosti dlouhé, skoro celých 9 minut, objekt se pohyboval směrem dolů mírně šikmo vpravo a pak zmizel v kráteru. Pár fotografií jsem ze svého videa z webkamery otiskl pro vás zde níže.
Novější článek na toto téma: http://energieupramene.blogspot.cz/2017/03/upozornovali-jsme-na-etnu.html


45 komentářů:

 1. Zdravím Rodinku, foto výborné děkuji Iv, uvidíme snad se ne-najdou tací co napíšou že to asi měsíc haha.
  Práškování od listopadu loni dost nabralo na grádech a všiml jsem si že rýmy a hleny byly hodně agresivní, ani nepamatuju že by se mi stalo aby ten sajrajt tak rychle vlezl z dutin a nosu i do uší, chvili som v lednu slyšel jako "ponořen ve vaně" až pak výplachy peroxidem a hlavně propolis kapat do uší a to zabralo fest a rychle.
  De-bill gejts tuhle v lednu hlásil že to tu všecko na Zemi prej vyhladí virama, (víme dávno že z letadel rozprašují viry, bakterie, plísně, atd. na naše hlavy a to minim.od r 1998 kdy skončila platnost "Dohody o nepráškování v Evropě" či jak se to jmenuje). Co to je za floutka ten gejts a co si vubec myslí, zmetek.

  Sílo nič všechno Temné zde na Zemi
  Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi
  Sílo ochraňuj všechny dobré Duše zde na Zemi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taktéž zdravíme a posíláme Sílu.
   I u nás zaútočila jakási choroba po dlouhých letech.U mne nikdá věc nevídáná, po dvoudenním děsivém bolení hlavy něco vyteklo z uší.
   Nezaškodí při koupání kápnout trochu Ganzu a nahnat do všech myslitelných tělesných otvorů i dětičky.Preventivně používáme každý den Lichořeřišnici od p.Jukla.

   Sílo nič všechno Temné zde na Zemi.
   Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi.
   Sílo ochraňuj všechny dobré Duše zde na Zemi.

   Vymazat
  2. Lichořeř. je moc bezva, přesto s rozumem, je to unikátní antibiotikum.... tak aby si tělícko nezvyklo az to bude potřeba...
   Moc zdravím
   MDé

   Vymazat
  3. Vidíte, myslela jsem, že je to stejné jako česnek, kurkuma, chilli...
   Ale máte pravdu, všeho s mírou, jdu tedy nějakého splašit, aby na to dohlížel :).

   Vymazat
  4. Terezko děkujeme to jsme nezkoušeli Ganz dávat do koupele to se dá použít i vnitřně (a kolik)? Lichořeřišnice výborná věc, nově jsem od p. Jukla objednal i "Ožanka kalamandra - tinktura" to ještě nemáme moc vyzkoušené a Řimbaba tinktura také zabírá moc dobře, taky přír. antibiotikum. Lichořeřiš.je asi víc známá páč tuším i v tv (či rohlas?) to někde bylo, kdysi dávno..
   Prostě nepochopím jaktože tu na Zemi ještě jsou entity typu Gejts - takoví patří odeslat do "Světů tisiců temných planet" zkama tito zmetci na Zem přišli.

   Sílo nič všechno Temné zde na Zemi.
   Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi.
   Sílo ochraňuj všechny dobré Duše zde na Zemi.

   Vymazat
  5. Ondro,
   jako řádný ranař, haha, jsem hned, jak jsem se prvně dostala ke Ganzu(ten přírodní), tak jsem si lokla, co hrdlo ráčí a samozřejmě se mně za chvíli udělalo zle(nadbytek jsem vyvrhla po chvíli ven), v hubě jak v polepšovně a když jsem si zapálila čmoudilku, tak sladko fuj fuj(možná by to zabralo u někoho jako odvykací antikuřácká kůra).Takže ale jsem se neotrávila a to je hlavní přeci.
   Pokud pít, tak jen kapičku do nějakého nápoje.Však to ozkoušej prvně na sobě jako vzorný otec.
   Do koupání tak od oka snad půl kávové lžičky(toho technického) a když se někdo trošku napije myslím neva.A můžeš mamině namíchat do krému a má super luxus za 5,6 tisíc haha.
   No a dnes jsem šla za mamou a když jsem vlezla do bytovky do chodby, stál tam černej "šášula"(jinak řečeno egregor-energetický shluk ve formě postavy) a čučel, kde jsem se vzala a říkám, fuj potvoro zmizni, ale gaťates to tedy nebyl myslím, haha.Bylo to tam přesně v té chodbě, jak oni to maj moc rádi, příšeří, smrádek z upocených bot a nějaký uhlí z kotle, žádný průvan,žádný Sluníčko.Taky bych byla šťastná, kdyby se tady stalo pro ně neobyvatelno, říkám ať táhnou tam kam patří, nojo.

   Sílo nič všechno Temné zde na Zemi.
   Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi.
   Sílo ochraňuj všechny dobré Duše zde na Zemi.

   Vymazat
  6. Terezko,
   dočtivše Tvůj koment se tu usmívám pobavením děkuju a měl jsem za to že umím(e) jen technický Ganz tj. 4,5V baterii solit vodu a ty elektrody - hřebik a druhá měděný drátek do spirály, a přiznám že jsem to nepil páč poprvý mi to z toho nekvalitního drátu udělalo Ganz s černým zbarvením (to byl asi bordel z drátu-přimíchaný slitiny všeho možnýho) a druhej Ganz už dobrý krááásně azurovej takovej hezkej na pohled. Pokaždy jsem měl první ganz tmavej pak už dobrý, nojo ach ta kvalita Cu drátů zde. Tak to musím mrknout který jsi zkoušela a jo, po koloidním stříbru co jsem tenkrát pil chutná čmouďák dost hnusně fuj.
   Tuto zimu se to některý dny (vždy víc dní po sobě a pak přestávka) smraďochy doslova hemžilo až jsme se jim vždy smáli až za břicho popadali, ono když kluk spadne na rovný zemi třeba 2x po sobě na stejným fleku člověk hned zpozorní a dojde mu kdo v tem má prsty.
   Mám to osobně tak že obvykle hned v tu samou chvili jakmile je spatřím ihned zmizí, na pokec se jim asi nelibim. A buď pak vidím šmouhu (vidím směr kudy zmizel) anebo prostě zmizí-rozplyne (rozložen na atomy? nevím..) Možná i proto jdou u nás spíš po dětech. No a slyšel jsem různý noční historky z rodin tu ve vsi - taky jde o děti.
   Mě to osobně silně vadí že se tu na Zemi dějou takovýto situace a proto žádám:
   Sílo nič všechno Temné zde na Zemi.
   Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi.
   Sílo ochraňuj všechny dobré Duše zde na Zemi.

   Vymazat
  7. Zdravím, také jsem měl letos o vánocích trochu problémy s "epidemií". A ačkoliv mi lichořeřišnice a následně echinacea dříve velmi rychle zabíraly, naposledy myslím tak 3-4roky zpět, tak tentokrát nicmoc.
   Ale narazil jsem na StreptoKill a ten celkem zafungoval a ani se mi nevracelo jako ostatním v okolí. Řekl bych, že to nebude chřipková epidemie, ale nějaký převyšlechtěný druh angíny, a to je něco úplně jiného. Někomu se z toho dělají i boule pod kůží, mokvavé ekzémy a pichlavé bolesti uvnitř. Jen si je nespojí s "chřipkou" uplácanou atb.
   Je v něm dubová kůra, šalvěj lékařská, řepík lékařský, jitrocel kopinatý, heřmánek pravý, zlatobýl obecný, lopuch větší, levandule lékařská, přeslička rolní, hřebíčkovec vonný a tymián obecný. Tak třeba si i zvládne někdo "namíchat":-)
   nenimito

   Vymazat
  8. Tak dcera mně taky začala plakat před dvěma dny, že se jí udělala tvrdá boule za uchem a tak jsem jí to včera na noc namazala Ganzem a zatím (musím zaklepat) vypadá, že je to fuč. Tak snad to zabralo.

   Vymazat
  9. nenimito,
   to je pěkná směs, některé se tedy dají i najít na zahradě a zlatobýl, ten je opravdu vynikající na posílení i sám o sobě.
   Mohu tedy jen dopuručit Ganz, zabírá výborně a velice rychle, obdivuhodně.A dokáže ho vyrobit i zručnější hospodyňka.Hřebík, měděný drát strčit do osolené vody v nádobě a to je pak ten přírodní, musí se počkat až to znědne.A techničky můžou vzít plochou baterii a jen ten hřebík přimontit drátkem na 1 packu baterie a to samé s měděným drátem na druhou packu a šup do osolené vody a už se ganzuje.Můžete s tím léčit sebe, svoje děti, ba i manžela, když je na Vás hodný.
   Přeji všem samoléčitelům hodně úspěchů a Síly.

   Vymazat
  10. Terezko to jsem nečekal. Včera večer, při potírání břicha tam pod pr.žebry mi napadlo Ganz taky ochutnat a pocit dobrej! Tak jsem si dal ještě až byl trochu zelené i jazyk haha. Od večera jedu další várku Ganzu a přemýšlím že bych zašel za místníma zahrádkářema, no co myslíš. Když bude víc lidí používat Ganz v jednom místě - budeme mít tuším i líp chráněný zahrádky a vše mnohem líp poroste. Vždyť minulej rok to byly takový rozdíly, lilek i cukety rodily jak o život ani jsem to nestihl rozdávat haha sousedka křičela dóóóst co s tím budu dělat a rozdala cukety zase dalším který třeba neměli.
   Děkuju oběma Terezko i Iv ten Ganz je fakt SUPER!

   Vymazat
  11. nenimito
   Na současný respir. problémy mohu doporučit Propolis v lihu (od domácího včelaře), mnohem líp než lichořeřiš.a řimbaba. Dávám pul lžičky do pusy, 2 kapky do ucha a je klid.
   A taky doporučím Ganz to mi včera přišlo jako zázrak když jsem namazal bolavý břicho, po pár minutách mi to hřálo i příjemně šimralo a bolesti ustoupily "do pozadí". Dnes ráno témeř zmizely, jen když fyz.práce tak to ještě cítím. Máte pravdu bylo to asi vyšlechtěný(agresivní) ten sajrajt co sypali, už jsou s tím fakt trapný a žádám:

   Sílo nič vše Temné zde na Zemi
   Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi
   Sílo ochraňuj všechny dobré Duše tu na Zemi

   Vymazat
  12. Terezko zrovna jsem byl venku mrknout a hřebík dávám (dle návodu Iv)na - a měděná spirála na +. Přikládám fotky z výroby, je vidět jak se tvoří to "zelenisko" Ganz. Vodu osolím špetkou himalájské vždy večer zapnu a druhej den odpoledne mám Ganz hotové, pak dle Postupu: vypnout, nechat 2h sednout, slanou vodu pryč, dolejt další vodu a zas nechat sednout, odlejt pryč a dole je Ganz ten mám pak v zavřený zavařovačce. Baterie mi vydrží 2-3 cykly/Ganzy.

   http://prntscr.com/eiz2f7
   http://prntscr.com/eiz2nc
   http://prntscr.com/eiz2sb

   Vymazat
  13. Ondro, návod jsi krásně upřesnil, díky :).
   Včera jsem si, spálila(fest) dvakrát za sebou prostředníček na ruce, jak jsem šikovná a umím přikládat do kamen, haha a namazala Ganzem a není tam prostě dnes nic, ani flek ani odfouklá kůže, prostě nic.
   Uvidíš co řeknou zahrádkáři, když budou otevření proč ne, ale sama mám zkušenost, že dokud se někdo neptá sám, moc to pak nebere.Třeba až se Tě někdo zeptá, jakto že máš takovou úrodu, čím hnojíš nebo tak něco.Ale je to jen můj názor.

   Vymazat
  14. Jen maličkost Terezko, zrovna vyrábím.
   Prostřeníček na pr.r.(kloub v dlani) jsem měl tuhle bolavý už je to dobrý, takže Ganz i na popáleniny super to se hodí. Jasný ti zahrádkáři no zas bych se chtěl nejradši "předběhnout" a máš pravdu musím to vymyslet jinak, tak ať přijdou oni za mnou.
   Sílo ochraňuj a provázej Terezku i všechny její blízké pořád.

   Vymazat
  15. Nejsem někdo, kdo raději tráví čas experimenty doma, ale nikdy neříkej nikdy. Já jsem spíš do prostoru:-) A elektrice a elektronice se "rodinně" věnuji od školky, doslova. Ačkoliv jsem původně od mala chtěl být kuchař.
   Čili pokud lze, a nemusím být někde zavřený kvůli vyrábění, tak raději někde po cestě vyzvednu namíchané a zmizím do zeleného prostoru. Ale už jsem kdysi zkoušel, opravdu, abych nevypadal jako nevěřící Tomáš, jen mám raději bylinky, nejlépe v čaji.
   A zkusil někdo z vás místo mědi použít zlato:-)
   Né nadarmo se říká, že "Zlato přeci patří bohům".... a kdoví, co vlastně byla "božská Mana".
   nenimito

   Vymazat
  16. nenimito,
   to se všechno za chviličku zapojí a pak se může řádit na zahradě a nebo mazat do lesa, haha. Tak je to tedy u nás doma, alespoň.
   Nemám žádné zlato, nezkoušela.

   Vymazat
 2. Copak nám to naši Přátelé vymysleli v tem kráteru Etny třeba se brzy dozvíme, a tak nějak tuším že to bude "velký", až to bude.
  Přítomnost nejrůznějších vesm. plavidel sleduju pár let všude kolem a že jich tu je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jasně že měsíc byl včera vidět "nakouslej", a těch 9 min. působení taky zajimavé.

   Vymazat
 3. Kolsky vrt, podzemí..
  díky Robo za odkaz :-)

  http://www.tartaria.sk/slovanska-kultura/spolonost/2017-03-06-11-01-32

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplne som Ťa videl, kamarát, jak si písal o tom, jak chlapec dvakrát spadol..:-)

   poZDRAVujeme rodinu!

   Vymazat
  2. Zdravím Robo :),
   pokud se zajímáš o ochranu účinnou(praxí ověřenou),mrkni sem.
   http://www.svetlokamenu.cz/detail/sperky/privesky/samostatne/2/

   Síla ať provází a ochraňuje Tvou Rodinu.

   Vymazat
  3. Robo děkujeme taky Zdravíme Tebe i všechny tvé blízké ať se vám všem dobře daří a práce jde od ruky.

   Vymazat
  4. Ďakujem, Terka!

   Ak doporučuješ, vyskúšam teda:-)

   Zdravia všetkým!

   Vymazat
  5. Tiež som si ten turmalín na doporučenie Iv minulý rok zaobstaral mne i mladšej sestre, rozhodne doporučujem, odkedy ich nosíme, tak máme od astrálnej hávede pokoj :)

   Vymazat
 4. https://www.youtube.com/watch?v=LAb5DwP2V6U

  OdpovědětVymazat
 5. http://bod-zlomu.blogspot.cz/2017/03/aliancni-flotila.html

  OdpovědětVymazat
 6. http://webcams.volcanodiscovery.com/etna

  https://archive.volcanodiscovery.com/videos/456/timelapse-2017-03-07-15h33-03-08-09h30.mp4
  Leo

  OdpovědětVymazat
 7. Terezko přejeme Ti mnoho zdraví i radosti k dnešnímu dni :-)

  Sílinko vždy provázej a ochraňuj Terezku a její rodinu a taky pana Iv a celou jeho Rodinu jsou pro nás oba sympatičtí a máme je moc rádi.

  OdpovědětVymazat
 8. https://www.youtube.com/watch?v=HtEo1fQCZdM

  OdpovědětVymazat
 9. Měsíc to fakt není, ovšem je to naše paralelní slunce: http://www.theshiftofconsciousness.info/OurSecondSun.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. MV,
   nečetl snad článek, nějaké fopa asi.
   V sopce jsou totiž portály neboli brány.
   Taky se to tady psalo, že se budou ukazovat, bubu.

   Vymazat
 10. Dobrý večer. Jsem jen obyč. čtenář Vašich stránek a fandím jim, ale nějak mě to glorifikování nutí se stranit od ostatních. Promiňte mi ten výraz.... Nějak tomu nerozumím, ale je to v poho...? Všichni si tady pořád plácají po ramenou.... pomyslně.... když každý řekne "Sílo..." tak je in... je to ale v pořádku? Myslím, že každý by si měl udělat pořádek sám v sobě a ne neustále vzývat tu nej sílu k pomoci na vašich stránkách, aby byl ten nej... omlouvám se všem, které jsem nějakým způsobem mohl ranit. Promiňte mi to, ale nějak mi to nesedí. Normálně nereaguji, ale teď mě to nějak popohnalo. Přeji všem, i těm, co se chytli za čumes jen vše nej. Neumím přát sílu..... síla je ve všech z nás.....a tak mi to prosím odpusťte....chud

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je snad normální, že zde komunita je v souladu, jak vy říkáte „plácání po ramenou“, protože sem chodí a vyjadřují se lidé, kteří již mnoho pochopili a souzní. Jinak by zde ani nechodili, prostě je zajímají informace, které jsou výsledkem zkušeností a jsou zde podány právě bez cenzury a poplatku, pro jiné třeba jsou to blbosti, ale to musí pak tam, kde jim to pasuje, to je ta dnešní svoboda, každý podle své chuti. Kdyby jste si opravdu pročetl vše zde napsané o Síle (podáno dlouholetou praxí a výzkumem a bez pořádání drahých seminářů, tedy zdarma) a to s velkým S a pochopil, ani by jste nenapsal , to co jste napsal. Máte pravdu v jednom, že Síla je ve všech, ale s velkým S. Síla je vlastně prostředník spojení s Univerzem, Bohem atd, jen tím dosáhnete spojení, ta nám byla dána a záleží na naší zodpovědnosti, jak s ní naložíme, protože jsme svobodné bytosti.

   Vymazat
  2. Najednou je moc Síly, lidé mnohé pochopili a řídí svoji Sílu a dokonce to vypadá, že stejným směrem jí směřují, nechtějí žít v tomto čurbesu a to jasně vadí.
   Ale nám zde to tedy nevadí, nás to přímo těší a proto

   SÍLO NIČ VŠECHNO TEMNÉ ZDE NA ZEMI.
   SÍLO NIČ VŠECHNY NÁSTROJE SATANA ZDE NA ZEMI.
   SÍLO OCHRAŇUJ VŠECHNY HODNÉ DUŠE.

   A abych nezapomněla, ještě snad se nakonec budeme sami léčit Ganzem, z těch jejich posypových akcí.A to víte že ano, tělo si uzdravíme, vodu vyčistíme.
   Jde moc dobře.

   Vymazat
  3. Osobně mě těší že se další čtenáři ptají to je dobře a jen tak dál. Chceme mít přece zdravou a čistou Zemi.
   O Spojení se Zdrojem píšete Iv jojo a nedávno jste tu někomu doporučil knihu Ken Eagle Feather - Putování se Sílou a ejhle v bazaru zrovna jedna byla, tímto ještě jednou děkuji p. Pavle z Troubek a ať se vždy dobře daří. Spousta věcí z knihy rezonuje s mou živ. cestou čtení výborný a člověk može i porovnat s Cestou někoho jinýho. Teda to běhání se Sílou v noci přiznám zatím jsem nezkoušel a věřím jde to.
   Snad brzy i další pochopí a připojí se k našemu společnýmu přání:

   SÍLO NIČ VŠE TEMNÉ ZDE NA ZEMI
   SÍLO NIČ VŠECHNY NÁSTROJE SATANA ZDE NA ZEMI
   SÍLO OCHRAŇUJ VŠECHNY DOBRÉ DUŠE.

   Vymazat
 11. Pane Iv,
  mám dotaz, co kdyby jste začal vyrábět Ganzové náramky, co čisti tělo.Koukám, že to je nějaké populární prodávat, tedy vlastně něco za něco, zadarmo ani kuře...však známe.Když oni 3 tisíce, tak dáme 6 za jeden, haha.
  Ale to Vy ne a ne, a kdo chce si udělá sám.Tomu říkám duševní vlastnictví zcela zdarma, horší jak za socislismu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nakonec pro všechny ještě jedna informace - zdarma!
   Gans vás zbavuje i radioaktivního záření nuluje jejich částice ihned, ne jen vás, ale i voděnku, tak mudrujte.

   Vymazat
  2. Super tak to možu Ganz přidat i zvířatům do misky s pitím i nám doma do sklenice, včera mi to zelenisko nějak zachutnalo.

   Vymazat
  3. Pozor, jen jsem popisoval svoje výzkumy, jak s nimi naložíte je Všech osobní rozhodnutí, musím to zde napsat, kdyby náhodou nějaký se vyskytl aktivní občan.

   Vymazat
  4. Ty aktivisto jeden :), pro začátek to můžeš zvířátkům dát, ale jen kapičku a pak už jen, když se Ti budou zdát nemocný.
   Jinak upřednostňují koupele s Ganzem(zvláště tedy pro děti) a mazání všeho možného bolavého a pít jen ze zoufalství, haha.
   A nezapomeň na ten krém pro mamku, je taky azuro potom.

   Vymazat
  5. Tím aktivním občanem jsem měl na mysli Sisyfos a pod.

   Vymazat
  6. Nojo aktivní vůl je prej horší než třídní nepřítel haha, jasně že to je moje osobní rozhodnutí to si mosí každej sám. Jak v zimě tuhle nasypali teho chemtrail sajrajtu moc od ty doby má čubinka na čumáku takovej strup po boláku (měla rýmu..pak se jí to udělalo) jak si to škrábala a vypadá to divně tak jí to chcu máznout tím hustým zeleným Ganzem ze spirály. A do misky s vodou kapku po zimě,vždyť ten sajrajt venku taky dejchá. Kytky mi loni po Ganzu rostly výborně byly 2x takový páč jsem dělal i zkoušku 1xzáhon bez G.
   Ještě jednou velké díky Iv i Terezko a ať to roste!

   Vymazat
 12. http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g91.html

  OdpovědětVymazat
 13. Naprosto boží příspěvek, zejména v souvislosti se zprávou, že Etna v posledních dnech zesílila svou aktivitu, taková menší předzvěst.
  Zdravím, Martin
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/2060030-etna-prekvapila-turisty-a-stab-bbc-erupce-zranila-10-lidi

  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.