neděle 23. listopadu 2014

Proroctví palmových listů pro dnešní časy
Dnes se podíváme v těchto zvláštních dnech na proroctví palmových listů. Někdo je zesměšňuje, jiní se nad tím zamýšlí a přicházejí tak ke svému vlastnímu poznání a zjišťují, zda to má ke skutečnostem blízko, či nikoli.

Nebudeme komentovat, na jakém základě udávají palmové listy průběh dění do budoucnosti, ale zjišťujeme, že události tak probíhají, ať chceme, nebo nechceme a stávájí se skutečností, tak jak I-Ting, nebo prorok Cayce.

Nyní si zopakujeme, co nám proroctví palmových listů říká k těmto časům hlavně co se týká Evropy.Celkový západní systém narazí na limitující hranici. Po roce 2012 začne kolabovat finanční systém USA. To většinou povede v USA k řetězové reakci chaosu v celé společnosti. Stále více lidí bude bez práce a tím i bez obživy. Ve velkoměstech bude docházet k rabování a nepokojům. Hospodářská situace bude připomínat občanskou válku. Konec tohoto chaosu by měl být v polovině roku 2017. Potom zasáhnou Kanadské jednotky, jelikož v USA proti sobě začne bojovat východ a západ USA.

Ale nechme USA svému osudu, který si sám vytvořil a odraz jeho minulých skutků se začne projevovat a podívejme se k nám do Evropy.Krach USA hlavně padne na Německo, které je velmi závislé na exportu. V Německu nedosáhne však míra inflace takových hodnot jak v USA. Ve velkých městech Evropy dojde k nepokojům a bude docházet k rabování, cílem útoků se stanou veřejné budovy a úřady, které většinu obyvatelstva dříve jen vysávali a tím se stanou terčem jejich hněvu. V Evropě budou cílem nepokojů zejména cizinci, kteří se zde v minulosti usadili. Zvlášť krvavé boje nastanou v Paříži a Římě, ale také v Madridu, Londýně, baště reptiliánů a v Praze. V Římě dav vezme útokem i sídlo katolické církve. Papeži se podaří sice uprchnout, později však stejně padne do  léčky. Nejméně postiženými zeměmi z této situace bude Rusko,Čína a Indie, protože jejich hospodářství budou již v té době dobře propojena a budou se vzájemně podporovat.

Nepokoje v Německu a v Evropě potrvají do podzimu roku 2016 a budou ukončeny zásahem ruských a čínských armád, jelikož Evropa nebude schopna zastavit probíhající chaos a bezvládí a jejich vládci nakonec požádají o pomoc.

Jistě že proroctví pokračuje, ale pro toto období je postačující. Jde především o hypotetickou možnost a je ji třeba brát i s rezervou, jelikož budoucnost se dá měnit a je to jen v rukou lidí, jak si ji změní, nejsou stanovena nikdy pevná pravidla.Další zajímavá proroctví i zde:http://prvopodstata.blog.cz/1412/1-okenko-strasidylka-marneho-prosinec-2014

3 komentáře:

 1. Mluví se v tom proroctví i o duchovní situaci lidstva a vývoji v tomhle směru?

  OdpovědětVymazat
 2. Je v proroctví i to, kdy se konečně lidstvo tváří v tvář otevřeně setká s jinými civilizacemi z jiných koutů vesmíru ? Děkuji...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to Tomáš Jager
   Ano, je, ale později, odpovídá to době probuzení většiny lidstva, je to jako kdyby jste prvňáka chtěl učit integrály, tak zatím není nutné se vměšovat, to by nebylo přínosné.

   Vymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.