středa 16. ledna 2019

Zdravá voda 18 a 19 ledna každého roku
Nedávne vedecké štúdie ukázali, že optická hustota vody v dňoch 18. a 19. januára je vyššia ako voda z tých istých zdrojov v bežných dňoch. Liečivé vlastnosti vody v týchto dňoch niektorí vedci vysvetľujú zmenou magnetického poľa Zeme, ktoré sa v týchto dňoch mierne odchyľuje od normy a všetka kvapalina na planéte, bez výnimky, je magnetizovaná.

Ruský experimentálny fyzik, profesor Anton Belskij, v noci z 18. na 19. januára odobral vzorky vody z najbližšieho rybníka. Tieto vzorky vody v polyetylénových fľašiach stáli v jeho laboratóriu mnoho rokov. Voda v nich aj po rokoch zostala číra, bez zápachu a sedimentu. Na jednej z vedeckých konferencií povedal o tomto experimente známemu profesorovi z Ústavu jadrovej fyziky na Moskovskej štátnej univerzite, ktorý sa venoval štúdiu neutrónových tokov z vesmíru a zo Zeme.

Profesor skontroloval za posledné roky svoje experimentálne údaje. Čoskoro Anton Belskij dostal e-mailom veľmi zaujímavé informácie. Podľa jeho údajov boli v krátkom čase pred 19. januárom zaznamenané už niekoľko rokov za sebou, intenzívne výbuchy neutrónového toku, ktoré prekročili bežnú úroveň o 100 až 200 krát. Tento intenzívny tok kolísal, niekedy vrcholy intenzívnosti pripadli na 17. a 18. januára a niekedy presne na 19. januára.

Výskum, ktorý sa uskutočnil pred niekoľkými rokmi na Moskovskom inštitúte informačnej a vlnovej technológie ukázal, že frekvenčné spektrum žiarenia vody odobratej 18. a 19. januára je veľmi podobné elektromagnetickému žiareniu zdravých ľudských orgánov.

Nielen voda z prírodných prameňov nadobúda 18. a 19. januára pozitívne vlastnosti, ale aj obyčajná voda z vodovodu sa môže v týchto dňoch stať tiež bioaktívna a zachovať si svoje špeciálne vlastnosti nielen celý rok, ale oveľa dlhšie obdobie. Ukazuje sa, že všetka voda vrátane vody z vodovodu každý rok 18. a 19. januára opakovane mení svoju štruktúru v priebehu jedného a pol dňa.

Uskutočnené výskumy v rôznych inštitúciách, ktoré zaznamenali zmeny vody odobratej 18. a 19. januára zahŕňali merania biopoľa vody, acidobázickú rovnováhu, vodíkový potenciál, špecifickú elektrickú vodivosť, ako aj výsledok jej účinkov na človeka pri vnútornom a vonkajšom použití. Za týmto účelom sa od večera 18. januára v krátkych intervaloch odoberali vzorky vody prúdiacej z vodovodu a vykonali sa merania. Na kontrolu boli vzorky uskladnené na dlhé obdobie. O mnohých týchto výskumoch a ich výsledkoch sa môžete dočítať v predchádzajúcich článkoch v kategórií „voda“.
 „Najintenzívnejšie vlastnosti vody začínajú 18. januára približne medzi 15:30 do 21:30 a pokračujú 19. januára od 10:30 do 14:00,“ (čas na SK a v CZ) povedal vedúci laboratória biofyziky vody Vedeckého ústavu ekológie človeka a hygieny životného prostredia Stanislav Zenin.
Doporučil bych v tuto dobu vyčistit kdo má studnu odběrem většího množství vody čerpadlem.
Pěkné video: https://www.facebook.com/BeautyOfPlanetEarth1/videos/728490977515629/

7 komentářů:

 1. Dobrý večer pane Iv.
  Opět nadšeně děkuji, za toto připomenutí. V návalu "šťastných a radostných" událostí jsem málem opomenula tyto dny. Z loňského roku mám ještě dvě lahve v mrazničce. Umístila jsem je tímto způsobem,aby voda byla chráněná před denním světlem a i výkyvy teplot, například v létě.
  oki

  OdpovědětSmazat
 2. Ahojte,všechna voda? Co takhle už tak léčivá čurína, zkusím pozbírat a ....
  Zdraví Vašek

  OdpovědětSmazat
 3. Ďakujem za informáciu. Budík nastavený.

  OdpovědětSmazat
 4. Ahoj kamaradi:-),neco bych mel k precteni,at to posoudi kazdyho logika a intuice uz sama ;-) : https://ulozto.cz/!ZEXhMzuDi/sokujici-pravda-o-vode-pdf ,Jistou zasobu destilky mam udelanou a jsem zvedavej,jestli to bude znat i na ni,melo by :-)............proud

  OdpovědětSmazat
 5. Pre Iv
  Dobrý deň, voda mi nedá pokoj. Zásoby dochádzajú, no myslím si, že by som si mohol takúto vodu z (18. a 19.1.) udržiavať dlhšie a to tým, že z tej zásoby čo mám si budem dolievať do novo prinesenej (stačí máličko) a tie informácie sa prenesú do celého objemu. Voda je vynikajúci nosič informácií. Bez týchto informácií by nevydržala roky Belskému čistá, s takými vlastnosťami. Aký je Váš pohľad?

  OdpovědětSmazat
 6. to Josef
  Musíte dolít do normální vody přes 50% té z 18 a 19.1 aby jste docílil přeprogramování zbytku.

  OdpovědětSmazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.