úterý 20. září 2016

Kočky – bytosti odjinud ?
Ano, ukazuje se, že přímo vedle nás lidí, žijí tvorové velice tajemní, jsou to kočky. Někteří moderní vědci dokonce říkají, že kočky jsou reprezentanti mimozemských civilizací. Čím víc člověk pozoruje chování a způsob života koček, tím víc si uvědomuje, že nejsou o nic hloupější než člověk sám.
 Kočky nemají pocit, být stále u lidí v jejich blízkosti ale přesto často žili vždy po boku s lidmi, ale komunikaci jako psi nepotřebují. Nemůže být nucena k náklonnosti a žádný trest pro ni neexistuje. Ony prostě jsou, jsou na „jevišti“ jen proto, že ony sami chtějí.

První zmínka o kočce se objevila až po velké potopě. Některé legendy hovoří, že kočky byly stvořeny Bohy, aby měly vlastnosti opice a lva. Kočka je zvláštní a jedinečná bytost, stačí se jí podívat do očí.

Výzkum archeologie dává kočky i do doby starověkého Egypta. Staří Egypťané se nejen snažili tyto tvory udržet doma, ale se jim i klaněli, stavěli jim chrámy a  balzamovali. Egypťané nedělali nikdy nic jen tak. Jak se ukazuje, tento postoj ke kočkám nebyl náhodný. Egypťané věděli mnohá tajemství spojená s kočkami, ale zejména věřili, že nejsou pozemského původu a přišli s bohy na naši planetu ze Síria. I egyptští kněží si byli jisti, že ve vesmíru existuje celá civilizace feliformia, vysoce organizovaná a má vysokou duchovnost a vědomí. I bohyně Bast je zobrazena s kočičí hlavou a lidským tělem – zajímavá kombinace.

Archeologové často nacházeli při vykopávkách malé dveře, kterými mohla projít jen kočka, ne člověk. V těchto prostorách pak zjistili, že se zpomaluje čas a tak by kočky mohly spadat i do paralelní dimenze, nebo v minulosti, kdy zde ještě svět žil s bohy ze Síria, „posílat možné žádosti“ od lidí.

Kromě toho, kočka měla mít i jiné zázračné schopnosti, včetně jasnovidectví. Názorným příkladem není jen dobrý zrak, ale schopnost vidět energie okolního prostoru, předmětů a lidí.

Kočky se často pohybují i v geopatogenních zónách, kterou používají pro sebe, jako „palivo“. Toto žádné jiné zvíře nedělá, kde lehává kočka, v žádném případě nedávejte postel, jen pes je opakem.

Kočky mají rovněž schopnost najít správný směr a to i bez zraku. Ukázalo se, že ikdyž má kočka zavřené oči, nebo je slepá, pomocí elektrod zjistili, vznik mozkových impulsů. Polovina nervových buněk v mozku, které jsou zodpovědné za vidění, reagují na zvuky, tedy se dobře orientují v prostoru díky zlepšené akustické citlivosti a jejich zrak je šestkrát silnější než u lidí.

Kromě sluchu a zraku mají kočky další výhodu, jsou to jejich vousy a obočí a malé chloupky, které rostou na předních tlapkách. S jejich pomocí jsou kočky schopné se orientovat také v prostoru, takže ikdyž je ticho a tma, nejsou bezmocné. Když zkrátíte tyto chloupky, mají silné duševní poruchy a ztrácejí schopnost orientace.

Mají rovněž i jiné schopnosti, jako se za letu z výšky nasměrovat na všechny čtyři a bylo to využito v astronautice pro kosmonauty ve stavu beztíže. Podle amerického vědce B. Staygera jsou kočky cizinci a mají velkou inteligenci a společenskost. Kromě toho často sní o svých majitelích. Kočky – cizinci mají psychické schopnosti, snadno mohou přečíst mysl, zejména „páníčka“, cítí nebezpečí, které ohrožuje lidi a tím šetří i lidské životy.

Často působí i jako léčitelé, uvolňují bolesti hlavy, artritidu, ischias, odstraňují infarkt a snižují krevní tlak. Neodhánějte tedy kočku, pokud má touhu si vám lehnout do klína, ona působí pak jak kolektor pro negativní energii a odebere ji.

To znamená, že opravdu kočka není jen zvíře, je to jedna z nejmoudřejších bytostí souvísející s vesmírem, mají vysoké vědomí a inteligenci.

Dalo by se i říct, že kočka – jsou tajní agenti kosmických civilizací, které působí na Zemi důležité poslání v boji proti všem projevům zla.


3 komentáře:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. To sedí. Tuhle v Prachovských skalách se blížil podvečer a s dětmi jsme byli ještě kdesi navrchu a i když to tam znám požádal jsem Sílu o bezpečné zvolení nejkratší cesty dolů, k synkovi naráz přiběhla z křoví zrzavá kočka nahlas pozdravila a šla s námi celou cestu až k chatě, jakoby ukazovala cestu a na křižovatce vždy jakoby "věděla".
  To jsou pro člověka krásný zážitky, takový maličkosti a jak to potěší a zahřeje.
  Dík za článek.

  OdpovědětVymazat
 3. Zažila jsem dnes zajímavou věc s naším kocourem, Tygrem.
  Najednou z ničeho nic, asi náhoda, hihi, si umanul u prahu, že na "něco" bude číhat.Samozřejmě, že jsem nic neviděla, ale po použití křišťálu a baterky(známe z návodu od pana Iv na čištění prostoru), kde se vzala tu se vzala, hopsavá muška.No ve dne hopsavá muška v noci má pak jiné "využití".
  Názorně ukázáno, že zvířata vidí běžně to, co mně se daří vidět jen někdy.

  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.