pátek 3. června 2022

Prudký nárust lidí, pod vlivem negativních entit

 

Prudký nárust lidí, pod vlivem negativních entit

 Výsledky průzkumu provedeného mezi katolickými exorcisty ukázaly, že jsou zdrceni obrovským množstvím potenciálně posedlých lidí, kteří se na ně obracejí o pomoc, a to natolik, že žádají církev, aby jim pomohla. 

Během výroční konference kněží, kteří se specializují na praktikování exorcismu od nešťastných lidí, se objevil znepokojivý trend. 

V rozhovoru s vědci z Papežského Athenaea Regina Apostolorum, vzdělávacího institutu katolické církve, 120 exorcistů, kteří se akce zúčastnili, vyjádřilo vážné obavy, jak se vyrovnají s obrovským množstvím případů posedlosti, kterým v současnosti čelí. Někteří z nich uvedli, že dostanou 30 až 50 takových zpráv denně.

Tváří v tvář tak monstróznímu množství práce exorcisté vyzvali katolickou církev, aby jim poskytla další zdroje, zejména aby jim poskytla služby psychologů, kteří by určili, zda je člověk skutečně posedlý nebo trpí duševní chorobou. . 

Jeden kněz, který se s tímto problémem setkal, popsal, jak byl donucen přivést takového specialistu sám, když se rodiče mladé ženy neshodli na tom, co ji vedlo k napadení skupiny mnichů a urážky na ně v latině. Poznamenal, že se nakonec zjistilo, že žena byla posedlá a že byla osvobozena od démona po náročném devítihodinovém exorcismu.

Exorcisté také vyjádřili nespokojenost s tím, že musí provádět rituál pro ty, kteří jsou nemocní COVID-19, protože ohrožuje jejich vlastní zdraví. 

Proč se přesně tolik lidí obrací k této praxi, není známo. Doufáme, že zveřejněním svých problémů budou moci exorcisté získat potřebnou pomoc od katolické církve, protože koneckonců jsou jakousi přední linií v boji dobra a zla.

Astrál se hroutí a proto hledá možnost záchrany u lidí, kteří jsou lehce ovlivnitelní.

 Židovský prezident Ukrajiny a dolarový miliardář V. Zielenski vydal pokyn soudu, který zabavil majetek židovskému oligarchovy s ruským pasem M. Fiedmanovi. Friedman patří mezi nejbohatší oligarchy v Rusku a stejně jako většina židovských oligarchů (Gusinskij, Chodrokovskij, Abramowitch atd) zbohatl na privatizaci sovětského hospodářství. Kdy se tito lidé často i podvody zmocnili obrovského bohatství.

Friedman mimo jiné vlastní Alfa Bank, největší soukromou banku v Rusku a kromě izraelského má je ještě ruské a švýcarské občanství. Zielenski zase pohádkově zbohatl během 3 let svého prezidentování, kdy současně přivedl Ukrajinu na nelichotivý post nejchudší země Evropy.

Friedmanovi byl na Ukrajině zabaven majetek asi ve výši 450 mil. dolarů. Je to paradox, protože jak Friedman, tak Zielenski jsou židovského původu a oba získali majetek velmi podivným způsobem a oba aktivně podporují židovské zájmy po celém světě.

Otázkou tedy je, zda se jedná o nějakou hru pro naivní gojimy, nebo zda je to bitka o majetek, kdy se Zielenski snaží ještě zachránit a získat, co se dá a pak uprchnout ze země do nějakého poklidného exilu. Odpověď na tuhle otázku přinesou nadcházející měsíce.

 

1 komentář:

  1. to korendor
    Tito nemocní se dají léčit, asi bude Gatesem vyvinuta Duhová vakcína. Než bude distribuována - léčení hladem a energetickou krizí.

    OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.