pátek 18. srpna 2017

Slovanská Únie

Zde je video, co by se stalo při spojení Slovanů do jednoho celku. Nejsme tak slabí a teď už víte, proč mají strach z nás. Všechno zničit u nás, rozpustit armádu, zničit školství, zemědělství, strojírenství a jiná odvětví, v kterých jsme byli u nás samostatní.

7 komentářů:

 1. Ano po 2.sv. jsme byli uplná špička ve světě, jak píšete Iv př. strojírenství potravinářský průmysl a vzpomenu na Jakostní a Oborové normy ty nám záviděl asi celej svět, zemědělství aj.dnes v plošný míře upadá zemědělcům říkám spíš "chemici" když jsem se jich zde ptal proč šplíchat chemií 2-3x/týden no prý že by jim nic jinak nevyrostlo. Hlavně že maj ty nový traktory klimatizace GPS apodobný vymoženosti a na jakost jídla dnes témeř kašlou, hnus, jen na dotace hledí vlastně jsou otroci když "musí" skákat jak Brusel píská.
  Opravdu "musí" ???
  Vlastně jsme zde zbyli jen zahrádkáři co si jídlo vypěstujeme s láskou.

  OdpovědětVymazat
 2. Pozn. v tom videu není označená CELÁ naša Slovanská vlast, co ty ostatní země.

  OdpovědětVymazat
 3. Trochu jsem se prošel https://www.youtube.com/watch?v=P1CT5GeCsaI&t=82s

  OdpovědětVymazat
 4. https://www.youtube.com/watch?v=i3v9ITwBumI&t=3s

  OdpovědětVymazat
 5. No a ja se jen v duchu ptam,jak dlouho jeste budeme porad klickovat podle tohohle systemu,i kdyz "proti" nemu,ale stejne podle nej,vytvarenim ruznejch unii a premejslenim o tom,ze se musime branit valkam,bejt silny...........kdyze nas napadne ze tohle vsechno a prave ten system vubec nepotrebujeme,stejne jako hromady zakonu a narizeni.Co potrebujeme je mnohem prostsi.Naucit se myslet,pak nam staci jednoduchy pravidlo a jednoduchej system: Nesmis ohrozit,omezit smis jen s dovolenim moznyho budouciho omezovanyho.A odejit od penez a obchodu,prejit na prerozdelovani podle potreb a hospodareni v souladu s prirodou a planetou.Tim je receny vsechno a vsechno ostatni se od toho proste odviji,vsechno uz jde dal vymyslet,kdyz se myslet umi,ucme se to tedy..............proud

  OdpovědětVymazat
 6. https://www.youtube.com/watch?v=E0KySr1A-tY

  OdpovědětVymazat
 7. Vojaci Bulharska, členskej krajiny NATO, odmietli strieľať na “ruské ciele”

  http://www.hlavnespravy.sk/vojaci-bulharska-clenskej-krajiny-nato-odmietli-strielat-na-ruske-ciele/1118044

  -ol-

  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.