úterý 16. května 2017

Vyšší princip mravní


 
Došel mně zajímavý mail, a chci se s ním podělit i s vámi. Čtěte pozorně.Nejde o sympatie k tomu či onomu, ale o pravdu a vyšší princip mravní.


ZPRÁVA PRO VŠECHNY  :

Babiš má našlápnuto na premiéra a všichni se bojí, že by odhalil všechna zvěrstva, co se děla před ním, tak jako se báli Okamury před posledními prezidentskými volbami.
Dnes dostala česká mediální sekce příslib 200 milionů korun, jako zálohu na zajištění umělé "nenávisti" obyvatel proti ANO.
Budete svědky rozsáhlé kampaně proti prezidentu Zemanovi a ANO.
Vše je smyšlené a je to dílem kolektivu vedení zpravodajství TV Nova, který má přislíben velký balík peněz, ty však nemají putovat do TV Nova přímo, ale prostřednictvím "objednané reklamy" jistých holandských společností a českých společností, které mají vždy něco společného.

ODS a TOP 09 pokud ztratí moc ovládat zemi a uplatňovat čím dál větší vliv společností PPF Group NV. a CME Media Enterprises B.V. v České republice, budou mít těžký život a nemají jako strany šanci na přežití - celé vedení totiž bude postupně zadrženo a bude všem sdělováno obvinění z řady závažných trestných činů.

Celé vedení TV Nova je nyní pod dohledem jistých zahraničních agentur a pohyby peněz na jejich účtech a cestování konkrétních zainteresovaných osob jsou předmětem stálého monitorování.

Mimo jiné připravila ODS a TOP 09 český stát od roku 2006 o 880 miliard korun a valná většina členů ODS ve vysokých funkcích je šetřena policií pro důvodná podezření z mnoha majetkových trestných činů mimořádně velkého rozsahu !


8 komentářů:

 1. NEDÁ SA v politike hľadať mravnosť!
  Politika je jeden z ICH nástrojov na našu genocídu!
  A bureš je kozel...záhradník..
  Ako všetci ostatní.
  Robo

  OdpovědětVymazat
 2. kdo toto zná,je v pohodě https://www.youtube.com/watch?v=cDAHSM0AvXU Ostatní mají holt problém..

  OdpovědětVymazat
 3. https://www.youtube.com/watch?t=130&v=t6-cyNkgeyA

  OdpovědětVymazat
 4. Zdravim Vas kamaradi:-).Myslim si ze to neni tak prostinky jak se to tvari.Kdosi vymyslel jak dostat "Rabise"(slovenskyho stbaka)v cesky vlade,do alternativ a vyuzit je pomoct,tedy udelat z nich uzitecny idioty.To je cela veda.Robo to napsal spravne.Kdo si mysli ze je Babis nejaka vyhra,splace nad vejdelkem,to se jen jeden zlodej zbavuje jiny zlodejsky konkurence a urcite se domluvej ze jim nikdo co nakradli nesebere.Ovsem skody ktery zpusobili a pusobej rozprodavanim ceskejch firem do zahranici mnohem prevysujou ty "financni",a to rocne.Rozepisovat se jak by bylo na dlouho,od nezamestnanosti,az po jejich uplny zniceni a vyvlastneni ceskyho strategickyho majetku cizincum,kterej mel zustat republice,ani nemel bejt privatizovanej,zniceni armady a firem na ni navazanejch atd. atd.Jinak,on nam "Rabis" jeste ukaze zac je v Pardubicich pernik,jestli lidi celkove nedostanou rozum a nevezmou si zpatky co jim patri a na cem se drou!I volba mensiho zla je volbou zla!.............proud

  OdpovědětVymazat
 5. Babiš- člověk, který zničí pole obilí randapem- nemůže být ani dobrým hospodářem ani kvalitním člověkem.
  Miland

  OdpovědětVymazat
 6. jedine občanska valka a pak světova už je hodne darmožraču radeji chcipnout než byt otrokem žadna jina možnost neni jdem do toho už toho bylo dost

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Válka je furt na Zemi a hlavně nevidím žádný důvod, aby příroda a zvířata soustavně doplácela na zvrhlost jistých obyvatel Země.
   Navrhuji tuto variantu z možností realit. Usmažit GP na Slunci, odeslat tam kam patří.
   Dále pak EMP pro vytřídění, jak ANONIME píšete, "darmožraču" a je to hotovo.

   Sílo nič všechno temné zde na Zemi.
   Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi.

   Pro velkou pozitivní změnu, což bezesporu zbavení se GP je, musí být nashromážděno velké množství Síly, aby se tato varianta uskutečnila.

   Vymazat
 7. jj s tím naprosto souhlasím že podvodný mejnstrým je zaúkolován lhát o babišovi.. :-) Ing.P.Polák

  OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.