čtvrtek 12. prosince 2013

Kniha CIRCUMSPECTATE
Předkládám Vám se svolením autora zajímavou knihu, možná to někomu i pomůže. Popisuje tajemství skrytých pravd a probouzí ve čtenáři emotivní aspekty vlastní osobnosti.O autorovi:

Vlado Bálint, Mgr. - vyštudoval kulturológiu na Univerzite P. J. Šafárika v Košiciach, pôsobil v profesionálnom divadle, televízii, rozhlase a ako pedagóg. V súčasnosti sa venuje alternatívnej medicíne, filozofii, prednáškovej a spisovateľskej činnosti. Je zapísaný v Who is Who v Slovenskej republike, II. edition, 2003.


O knihe:

CIRCUMSPECTATE je knihou samostatných poviedok. Ako napovedá samotný názov (Circumspectate - Pozerajte sa vôkol seba!), poskytuje rôznorodý a nekonvenčný pohľad na náš život ako na dôvod nutnosti zmien, ktoré cítime a chceme uskutočniť.

V knihe autor odkrýva vnútorný svet jednotlivca ako prototypu človeka, ktorý v sebe nachádza schopnosť vidieť a chápať veci skoro metafyzicky. Je to svet blízky nám všetkým, no práve on nevidí dôvod o ňom nehovoriť.

CIRCUMSPECTATE príbehom popisuje tajomstvo právd skrytých za oponou povrchnosti a prebúdza v čitateľovi emotívne aspekty vlastnej osobnosti.

CIRCUMSPECTATE je akýmsi "mini lexikónom" základných právd, ktoré sú nevyhnutné k tomu, aby náš život nadobudol zmysluplný rozmer a nenásilnou a aj humornou formou prinútil človeka cítiť život a rozvíjať svoju emocionálnu inteligenciu.

CIRCUMSPECTATE je úžasný balíček pozitívnej energie, ktorá v ľuďoch s dobrým srdcom pomáha rozvíjať to najlepšie, čo v nich je.


2 komentáře:

  1. Dalsia cast filmu cesta pokojneho bojovnika,navrat pokojneho bojovnika..(kniha na ulozto)..Sokrates

    OdpovědětVymazat

Kdo je Anonymní, tedy nepřihlášen, vždy se podepsat, je to základ slušného chování. Většinou nepustím do éteru.